Neler Yeni
  • Sizlerin forumda daha keyifli ve sorunsuz vakit geçirmesi adına gece saatlerinde bakım ve güncelleme çalışmaları yapılacaktır. İşlemler sürerken kesintiler yaşanabilir.

Sony Playstation 5 Slim Digital Sürüm Oyun Konsolu 18.500 TL!

celikyay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Celikyay

Sony Playstation 5 Slim Digital Sürüm Oyun Konsolu (İthalatçı Garantili)

Gönderici Amazon

18.499 TL

ps5.jpg

Son düzenleme:

Shourd

80+ Silver

AntremanKoçuMünir

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
951
İsim
Ali
Satıcı farklı ama. Bunu bilerek alabilirsiniz.

RavenoLL

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Ahmet ALİGÜL
ps5 almak için bir neden pek kalmadı. Her oyunu pc ye geliyor zaten.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan
Çok kararsızım bende. Fiyat iyi ama iyi bir bilgisayarım var. Dualsense ile silahlı aksiyon ve fps oyunlarını oynayamıyorum ateş etmek vs. zor geliyor sevmiyorum. Mouse olmazsa olmazım warzone, cs vs. oynuyorum. Sadece FC 25, NBA vb. oyunlar için alınır mı bilemedim. FC25'i PC üzerinden dualsense ile oynuyorum zaten.

Çok kararsızım bende. Fiyat iyi ama iyi bir bilgisayarım var. Dualsense ile silahlı aksiyon ve fps oyunlarını oynayamıyorum ateş etmek vs. zor geliyor sevmiyorum. Mouse olmazsa olmazım warzone, cs vs. oynuyorum. Sadece FC 25, NBA vb. oyunlar için alınır mı bilemedim. FC25'i PC üzerinden dualsense ile oynuyorum zaten.
Bende sırf fc25 icin almak istiyorum ama kararsız kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
8
İsim
ibrahim
Orta seviye bir PC varsa yüzüne bakmazsın zaten, ben aylardır açmıyorum bile öyle köşede yatıyor.

boeasy

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
464
İsim
Batuhan
Orta seviye bir PC varsa yüzüne bakmazsın zaten, ben aylardır açmıyorum bile öyle köşede yatıyor.
Muhtemelen alsamda çok kullanmam 1 sene sonra satarım öyleyse. Merak ettiğim şey iphone gibi fiyatları artıyor mu? Yani mesela zamanında iphone 13'ü 14 bin TL'ye almıştım. Şuan ikinci elde satsam 20-25 bin eder zarar sıfır. Acaba PS5 alsam kullanmasam bile üzerine koyar mı? Yoksa 1 sene sonra 18 binin altına mı gider ikinci elde? Değer kaybı olmuyorsa alınır.

Top Bottom