Neler Yeni

🔥İndirim Playstation 5 Slim Digital Sürüm Oyun Konsolu (İthalat) 18.500 tl

shaco27

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
704
İsim
eyyüb
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harun AKYILDIZ
@Wardaren hocam bende aynı mağazadan sipariş verdim amazon üzerinden, ürün kargoya verildi olarak gözüküyor, ama takip numarasını kargo firması sistemi üzerinden sorguladığımda karşılığı yok, hafiften dolandırıldık mı acaba diyorum :D

@Xeaph

Wardaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda Vardar
@Wardaren hocam bende aynı mağazadan sipariş verdim amazon üzerinden, ürün kargoya verildi olarak gözüküyor, ama takip numarasını kargo firması sistemi üzerinden sorguladığımda karşılığı yok, hafiften dolandırıldık mı acaba diyorum :D

@Xeaph
Hocam direk amazon musteri hizmetlerine yaz istersen bana KolayGelsin diye bi firma tarafindan geldi, surekli SMS bilgilendirmesi yapti

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harun AKYILDIZ
Hocam direk amazon musteri hizmetlerine yaz istersen bana KolayGelsin diye bi firma tarafindan geldi, surekli SMS bilgilendirmesi yapti

görüştüm hocam bugün amazon müşteri hizmetleri ile, perşembeye kadar bekleyin diyor, lokasyon Karabük, normalde perşembe teslimat gözüküyor. Bakalım bekleyeceğiz

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Aytekin

@Xeaph
Hocam gönderinin paylaştığı akşam saat 19:30 gibi sipariş geçtim. Ertesi gün sabah 11 sularında ürün tarafıma teslim edildi. Gidip kendim almaya kalksam bu kadar hızlı olamazdım. Şu an ben dolandırdım gibi hissediyorum. Bu arada cihazla ilgili sorunuz varsa sorabilirsiniz. Dün açtım kurdum hiçbir problem yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Harun AKYILDIZ
Hocam gönderinin paylaştığı akşam saat 19:30 gibi sipariş geçtim. Ertesi gün sabah 11 sularında ürün tarafıma teslim edildi. Gidip kendim almaya kalksam bu kadar hızlı olamazdım. Şu an ben dolandırdım gibi hissediyorum. Bu arada cihazla ilgili sorunuz varsa sorabilirsiniz. Dün açtım kurdum hiçbir problem yok.

Hocam bu noktada sizi suçlamak gibi bir niyetim yoktu yanlış anlaşılmasın. Aynı durumu yaşayan var mıdır diyerek bir yazayım dedim. Bakalım inşallah gelirse inceleyip ihtiyaç durumunda sizlerle mutlaka iletişim halinde olurum..

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
784
İsim
Sercan GÖKALP
Amazon müşteri hizmetlerine nasıl bağlandığınızı bir anlatabilir misiniz? Bilmeyenler için faydalı olur

Wardaren

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Arda Vardar
Tabii, hocam amazona web browser uzerinden giris yaptiktanm sonra solda isminiz Hesap ve Listeler diye searchbarin hemen saginda bi buton var ona tikladiginizda Hesabim diye bi ekran aciliyo bu ekranda Bize Ulasina tiklayin burdan Baska bir konuda yardima sonrasinda Digere tiklaidiginizda yeni gelen ekrandan tekra bize ulasin dedginizde sizin onunuze 3 tane secenek getiriyor. Bizimle sohbet edin secenegini tiklarsaniz yazisarak musteri hizmetleri ile gorusebilirsiniz

Xeaph

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
420
İsim
Ahmet Aytekin
Amazon müşteri hizmetlerine nasıl bağlandığınızı bir anlatabilir misiniz? Bilmeyenler için faydalı olur
Hocam müşteri hizmetlerine bağlanmadım. İhtiyacım olmadı açıkçası

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
993,076
Üyeler
157,027
Son üye
n3xhan
Top Bottom