Neler Yeni

Yardım SORUNLU MSI RTX2060 VENTUS

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Mesaj otomatik birleştirildi:

kanka seninkinde bi arıza var gibi öyle olmaması lazım o fan ayarlarında yada kasanda hava akışı yok kasanı söylermisin ?

DeeperWeys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,538
İsim
mustafa öner
Instagram
https://www.instagram.com/deepervlt/
Steam
https://s.team/p/ctbm-pnrc/pttgcgtm
Twitter
DeeperWeys
Discord
deeperweys

yusuf06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Toruk

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
Corsair Carbide SPEC-DELTA RGB

İtopyadan almıştım. Bidaha itopyaya mı götürmem gerekiyo?
ahhh benim hatam sen vsync açıyormusun veya fpsni sabitliyormusun ?? ets2de fpsini sabitlemessen yani vsync açmassan çok feci fps yükselmesi oluyor heralde kartında coil whine yok ondan farketmedin sen bende coil whine olduğu için ben fps sabitleyip kullanıyorum şimdi bana söylermisin csgoya girdiğinde consola fps sabitlemesi kodunu giriyormusun giriyorsan kaç fpsye sabitliyorsun ets2de vsync açıkmı bide söylermisin vsync(fpsini 60a sabitler) eğer bunları yapmıyorsan o kadar sıcak olması normal sonuçta kartın soğutması güçlü değil

yusuf06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Toruk
ahhh benim hatam sen vsync açıyormusun veya fpsni sabitliyormusun ?? ets2de fpsini sabitlemessen yani vsync açmassan çok feci fps yükselmesi oluyor heralde kartında coil whine yok ondan farketmedin sen bende coil whine olduğu için ben fps sabitleyip kullanıyorum şimdi bana söylermisin csgoya girdiğinde consola fps sabitlemesi kodunu giriyormusun giriyorsan kaç fpsye sabitliyorsun ets2de vsync açıkmı bide söylermisin vsync(fpsini 60a sabitler) eğer bunları yapmıyorsan o kadar sıcak olması normal sonuçta kartın soğutması güçlü değil
Kanka öncelikle coil whine bende de var. ETS2de vsync açmazsam 180 fpsye kadar çıkıyo, coil whine yapıyo + sıcaklık 80 derecelere çıkıyo. CSGO'da sabitlemezsem yine 80 derecelere çıkıyo bu yüzden 144e sabitliyorum bana yetiyo. Ben vsync kapalıyken bu değerleri alıyorum yanlış anlama. Açtığımda değerler gayet normal. Ama anlamıyorum testlerde bu derecelerin yanından bile geçmiyo kart. Ben vsync açmayınca neden 80 e tırmanıyo? Sitelerdeki ürün yorumlarını okuyorum bazısı full yükte 65 70 derecede çalışıyo yazıyo diğerinde çok ısınıyo yazıyo. Ben bunu anlamıyorum.

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Kanka öncelikle coil whine bende de var. ETS2de vsync açmazsam 180 fpsye kadar çıkıyo, coil whine yapıyo + sıcaklık 80 derecelere çıkıyo. CSGO'da sabitlemezsem yine 80 derecelere çıkıyo bu yüzden 144e sabitliyorum bana yetiyo. Ben vsync kapalıyken bu değerleri alıyorum yanlış anlama. Açtığımda değerler gayet normal. Ama anlamıyorum testlerde bu derecelerin yanından bile geçmiyo kart. Ben vsync açmayınca neden 80 e tırmanıyo? Sitelerdeki ürün yorumlarını okuyorum bazısı full yükte 65 70 derecede çalışıyo yazıyo diğerinde çok ısınıyo yazıyo. Ben bunu anlamıyorum.
Kasanızı masanın altından masanın üstüne hava alan biryere koyar mısınız büyük ihtimalle koyduğunuz yerde hava akışı yok o yüzden diye düşünüyorum

RevDeisDou

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Dahası  
Reaksiyon skoru
49,130
İsim
Rev D
İlgilendiği Kategoriler
Hepsi ;)
Normal değil.

Kaan ÇABUK

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Uğraşmayın iade almazlar.

Leonidax

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
842
İsim
Batuhanefe Özer
İlgilendiği Kategoriler
Anime
kanka o kasayada bağlı corsair carbideın soğutması bencem o kadarda iyi değil ön tarafı mesh değil çünkü hem bide tozlarıda al içindeki dar alandan çıkar hava alcak yere koy

yusuf06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Yusuf Toruk

thErenSK

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Ne yapmamı tavsiye edersin?

Masanın altından çıkardığımda da bişi değişmiyor.
Kasanızın hava akışı nasıl kapağı açıp deneyin bi

Top Bottom