Neler Yeni

Yardım Spotify listemi YouTube music e nasıl aktarıcağım ?

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
YouTube premium Spotify premium dan daha mantıklı geldiği için Spotify premium u iptal edip YouTube premium a geçtim ama listemi nasıl Youtube music e aktaracağımı bilmiyorum.Müzikleri teker teker eklemek istemiyorum 200-300e yakın müzik var yokmu bunun bir kolay yolu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
35
İsim
Atakan Öndaş
YouTube premium Spotify premium dan daha mantıklı geldiği için Spotify premium u iptal edip YouTube premium a geçtim ama listemi nasıl Youtube music e aktaracağımı bilmiyorum.Müzikleri teker teker eklemek istemiyorum 200-300e yakın müzik var yokmu bunun bir kolay yolu ?
hicbir yolu yok bro ikisi arasinda bir baglanti bulunmuyor cunku. Senin yine 200 300 sarkin varmis ben ilk gectigimde 2000 sarkiyi aktarmaya calismistim 😁 Bu arada evet youtube music fiyat yonunden daha mantikli ancak arayuzun akiciligi ve sadeligi, kullanisliligi acisindan spotify daha iyi bilgin olsun ikisinide 2 yila yakindir aktif kullaniyorum youtube music ilk ciktigindan beri optimizasyon sorunlari ve bazi eksikleri var yeni yeni duzelmeye basladi.

"thorxium"

80+ Bronze
Ben bunu kullanıyorum hatta çalışmıyormu artık acaba falan diye de test ettim çalışıyo,
tek sorunu 80 şarkıdan 4 ünü bulamadı o kadar.

Gri Caner

80+ Titanium
En İyi Cevap
7
Yukarıdaki link çalışıyor bu arada. Ben de Spotify'dan YouTube Music'e geçtim. Listelerimi aktardım. Sadede birkaç şarkı eşleştiremiyor o kadar.

Deniz....

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
190
İsim
Deniz Tatar
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ekteki fotoğrafta gördüğünüz gibi Spotify listem silinmiş sebebini bilen varmı?
4-5 aydır premium u iptal ettim.Free planda dinliyordum

Ekler

• Screenshot_2023-08-26-10-41-22-969_com.spotify.music.jpg
    Screenshot_2023-08-26-10-41-22-969_com.spotify.music.jpg
    241.3 KB · Hit: 24

Ensar

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,125
İsim
Ensar
Bu sitelere bakabilirsiniz.

Top Bottom