Neler Yeni

🔥İndirim Spotify Premium, TikTok Kullanıcılarına 3 Ay Ücretsiz

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1
kodu aldıktan sonra hesabı silsek bişey olur mu :D

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak

Alper Arıkan

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Zecks

80+
Halihazırda telefonunda tiktok yüklü olan tanıdıklarımdan birkaç kod aldım. Hepsini teker teker farklı spotify hesaplarında denedim ama hiçbiri geçerli değildi. Başka böyle geçerli olmayan var mı?

Vulks

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Halihazırda telefonunda tiktok yüklü olan tanıdıklarımdan birkaç kod aldım. Hepsini teker teker farklı spotify hesaplarında denedim ama hiçbiri geçerli değildi. Başka böyle geçerli olmayan var mı?
Evet benim kodumu da satmadı . Sanırım tek yol kredi kartı bilgilerini girip almak .

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Arkadaşlar hızlıca yetiştirmek için konuyu direk bıraktım şimdiden hayırlı olsun.
TikTok uygulamasına giriş yaptıktan sonra profil sayfasına erişmeniz gerekiyor. Daha sonra da "TikTok Ödüller" bölümüne girerek Spotify araması yaparsanız, size özel bir kod oluşturulduğunu göreceksiniz. Bu kodu Spotify'daki ilgili bölüme girerek, üç ay boyunca Spotify Premium'u kullanmaya başlayabilirsiniz
Nereye açacağımı bilemedim modlar düzeltirse sevinirim.
Kardşeimin tiktoğundan hallederim.
Ama gine hesap açmam.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak
Bende denedim kod size özel olduğu için kodun altında 3 ay özel kullanın yazıyor oradan aktifleştirmeniz gerek.
Uygulamayı indirin.

OdinSonThoR

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,321
İsim
Cemal Faruk Koçak

panda_1

80+
Arkadaşlar hızlıca yetiştirmek için konuyu direk bıraktım şimdiden hayırlı olsun.
TikTok uygulamasına giriş yaptıktan sonra profil sayfasına erişmeniz gerekiyor. Daha sonra da "TikTok Ödüller" bölümüne girerek Spotify araması yaparsanız, size özel bir kod oluşturulduğunu göreceksiniz. Bu kodu Spotify'daki ilgili bölüme girerek, üç ay boyunca Spotify Premium'u kullanmaya başlayabilirsiniz
Nereye açacağımı bilemedim modlar düzeltirse sevinirim.
Hayır reklam sesini dinlemeyi tiktok hesabı açmaya yeğlerim.

FlyperX

80+ Silver
En İyi Cevap
2
Tiktokun instagramdan ve diğer uygulamalardan farkı yok arkadaşlar.

• Kızgın
Reaksiyonlar: baid
Top Bottom