Neler Yeni

SSD Almama Rağmen Laptop Yavaş Sizce Neden

Mesay

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
44
İsim
Emirhan Soran
İnternetin yavaş olabilir. İşlemcin düşük olabilir. Sıfırdan windows kurulumu yapıp tüm güncellemeleri de yaptın mı?
zaten SSD aldıktan sonra hemen içine usbden Windows 10 kurdum ve tüm güncellemeleri yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

14 gün koşulsuz iade garantisi yok mu? Beğenmedim beklediğim gibi değildi falan deyin almaları lazım geri. Tabi kutusu sapasağlamsa.
kutusu çöpte maalesef :( ama garantisi ve fatura fişi bende. alalı 8 gün falan oldu. ssd testlerinde neredeyse yazdığı hız çıkıyor ama anlamadığım iş bilgisayarın tam hızlandığını söyleyemem

Techno08

80+ Gold
zaten SSD aldıktan sonra hemen içine usbden Windows 10 kurdum ve tüm güncellemeleri yaptım
Mesaj otomatik birleştirildi:

kutusu çöpte maalesef :( ama garantisi ve fatura fişi bende. alalı 8 gün falan oldu. ssd testlerinde neredeyse yazdığı hız çıkıyor ama anlamadığım iş bilgisayarın tam hızlandığını söyleyemem

Kutusu yoksa almayabilirler hocam

Techno08

80+ Gold
emin misiniz? media markttan aldım hem iade yapmıcam üstüne para koyup 870 evo alıcam? belki yeni bir şey alıcağım için yapabilirler.

Bir sorun isterseniz hocam ama bilmiyorum almayabilirler yine de kutusu olmadan. En kötü satarsınız bir şey olmaz

Top Bottom