Neler Yeni

ssd hdd gibi kablo ile takılabilir mi

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
anladım çok teşekkür ederim az önce internetten kontrol ettim bir arkadaş bu anakarta maximum 300mb yazma okuma alacaksınız demiş bu sisteme göre bu okuma yazma bence gayet yeterli peki bana önerebileceginiz 350tl bandında sata ssd bulunmaktamı acaba
Mesaj otomatik birleştirildi:

haklısın dostum az önce bi arkadaş 300mb yazma okuma alacaksınız demiş bu anakarta göre bu arada vallahi hangisine baglı bilmiyorum
Anakartınız eski olduğundan en son SATA standardını desteklemiyor. SATA 2 destekliyor. Fakat sıkıntı olmaz dediğiniz gibi maksimum 280-300 mb/s gibi değerler alırsınız. Bu bile her türlü bilgisayarınızı canlandıracaktır.

350 tl bandında 250 gb ssd önerebilirim.

400 küsür tl ye 500 gb ssd ler bulunmakta fakat şuan önerdiğim ssd kapasitesi daha düşük olmasına rağmen daha yeni ve daha kaliteli

Burda daha ucuzmuş burdan da alabilirsiniz.

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag

BurakBrllr

80+ Silver
En İyi Cevap
1
anladım çok teşekkür ederim az önce internetten kontrol ettim bir arkadaş bu anakarta maximum 300mb yazma okuma alacaksınız demiş bu sisteme göre bu okuma yazma bence gayet yeterli peki bana önerebileceginiz 350tl bandında sata ssd bulunmaktamı acaba

haklısın dostum az önce bi arkadaş 300mb yazma okuma alacaksınız demiş bu anakarta göre bu arada vallahi hangisine baglı bilmiyorum
Rica ederim hocam. Arkadaşlar gerekli önerileri yapmış zaten. Samsung üzmez sizi. Güle güle kullanın şimdiden.

• Beğen
Reaksiyonlar: Asag
Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat
Anakartınız eski olduğundan en son SATA standardını desteklemiyor. SATA 2 destekliyor. Fakat sıkıntı olmaz dediğiniz gibi maksimum 280-300 mb/s gibi değerler alırsınız. Bu bile her türlü bilgisayarınızı canlandıracaktır.

350 TL bandında 250 gb ssd önerebilirim.

400 küsür TL ye 500 gb ssd ler bulunmakta fakat şuan önerdiğim ssd kapasitesi daha düşük olmasına rağmen daha yeni ve daha kaliteli

evet artık ssd den yana kafam rahat olucak dediğiniz gibi inşallah canlandırır bilgisayarı. :D Ayrıca fiyat konusuna gelirsek zaten bu sistemle bu pc ye en fazla ne yüklenebilir ki gta5 vb oyunlar zaten asla oynanamayacağı için sorun yok :)

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Atahan Gökçebay
Instagram
atahangokcebay
Steam
atahan22998 / mistik_0611
Twitter
atahangokcebay
Discord
mistik_0611#8025
Reddit
mistik_0611
HDD ve SSD SATA3 arayüzünü kullanıyorsa istediğin SSD'yi takabilirsin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat
Rica ederim hocam. Arkadaşlar gerekli önerileri yapmış zaten. Samsung üzmez sizi. Güle güle kullanın şimdiden.
çok çok teşekkür ederim

350 TL bandında 250 gb ssd önerebilirim.

400 küsür TL ye 500 gb ssd ler bulunmakta fakat şuan önerdiğim ssd kapasitesi daha düşük olmasına rağmen daha yeni ve daha kaliteli

ileride belki sata3 destekleyen anakarta geçiş yapabilirim

anakartım sata2 destekliyormuş arkadaşlar sıkıntı çıkmaz alabilirsin dedi

Fatieh

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,253
İsim
Fatih
İllaha Sata 3 olmasına gerek yok herhangi bir sata girişine takabilir ve kullanabilir. Sadece okuma yazma değerleri sınırlanır.

Dahası  
Reaksiyon skoru
61
İsim
Atahan Gökçebay
Instagram
atahangokcebay
Steam
atahan22998 / mistik_0611
Twitter
atahangokcebay
Discord
mistik_0611#8025
Reddit
mistik_0611
çok çok teşekkür ederim

ileride belki sata3 destekleyen anakarta geçiş yapabilirim

anakartım sata2 destekliyormuş arkadaşlar sıkıntı çıkmaz alabilirsin dedi
Anakart destekliyorsa 870 QVO bile takabilirsin. (Samsung pahalı olur bütçen yoksa önermem.)

Dahası  
Reaksiyon skoru
16
İsim
Murat
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
991,656
Üyeler
156,811