Neler Yeni

ssd önerisi ben bilgili değilim

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Hüseyin Aksoy
arkadşlar ps5 ssd alıcam acaba 1 tb yüksek hızlımi salm 3200 tl ye 7800 okumalı gibi yoksa 2 tb alıp 3500 okumalı 3.000 tl yemi alsam benim pek hızla işim yok galiba sizce ne yapmalıyım

egecabbar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
805
İsim
Ege
Depolamaya ihtiyacınız varsa 2TB alabilirsiniz ve modelleri link olarak atabilir misiniz

Haksoy06

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Hüseyin Aksoy
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Depolamaya ihtiyacınız varsa 2TB alabilirsiniz ve modelleri link olarak atabilir misiniz
yani ben tam anlamıyorum benim tek işim fazla oyun indirili olsun 3-5 oyun indirili durmasın ssd ben anlamıyorum 1 tb yetmez gibi zaten call of duty 220 gb horzican 150 gb spideman 200 gb zaten bitiyor hafızA BENCE EN İYİSİ 2 tb alamk rica etsem sen bana ucuz güzel bişi önerebilme şansın varmı ve benim içib oyun açılma hızı önemli değil ha 14 sanitede açılmıl ha 10 saniyede fark yok benm için

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
reddit.com/user/Complete-Flow9113
Maksimum bütçeniz nedir?

Dahası  
Reaksiyon skoru
28
İsim
Bossurtucu 2
arkadşlar ps5 ssd alıcam acaba 1 tb yüksek hızlımi salm 3200 TL ye 7800 okumalı gibi yoksa 2 tb alıp 3500 okumalı 3.000 TL yemi alsam benim pek hızla işim yok galiba sizce ne yapmalıyım
Bunu Kingston alabilirsin ben aldım memnunum okuma yazma hızlarına çok yakın bir hızda veriyor

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Astronomi, Uzay, Bilim, Fizik, Kimya, Biyoloji, Matematik, Geometri, Elektromanyetizma, Kuantum Fiziği, Parçacık Fiziği, Nükleer Fizik, Astrofizik, Yapay Zeka, Teknoloji, Elektrik ve Elektronik, İnsan Beyni, Mekanik, Elektrikli Otomobiller, İçten Yanmalı Otomobiller, Motosikletler, Jet Motorları, Roket Motorları, Uçaklar, Uzay Mekikleri, Kitaplar, Filmler, Diziler, Psikoloji, Felsefe, Akustik ve Elektro Gitar, Arduino, Python, Java, Javascript, Pascal, PHP, Fortran, C, C#, C++, Bilgisayar Yazılımları ve Bilgisayar Donanımları, Windows İşletim Sistemleri, Linux İşletim Sistemleri ve Dağıtımları, macOS İşletim Sistemleri, Laptoplar, Telefonlar, Apple Ürünleri, Kameralar, Fotoğraflar, Borsa, Yatırım, Kripto Para, Fitness, Kalistenik..
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit
Kingston KC3000 serisinin 2 TB modelini alabilirsiniz.

Furkan Karagülle

80+ Platinum
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,978
İsim
Furkan Karagülle
İlgilendiği Kategoriler
Instagram
_furkan.krgl_
Steam
(1021294255)
Twitter
FurkanKrgle
Facebook
furkan.karagulle.7399
Discord
furkankaragulle#1763
Reddit