Neler Yeni

Ssd ram veya hdd alacagim hangisine oncelik vermeliyim

Orhan12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Orhanss
Rx 550 ekran karti h510m anakart i3 10100f islemci 8 gb ram 250 ssd 450hdd m var oyunlar hdd ye yuklu mesela valorant veya epic games baslatirken oyun cok gec aciliyor ssd de gameloop var PUBG hizli aciliyor neyi yenilemem gerekli ramden mi kaynakli hdd denmi anlamiyorum gorev yoneticisinde genellikle oyun acilirken hdd m %100 calisir durumda gozukuyor rami sifir alabilirim ama hdd veya ssd fiyatlarina pek asina degilim ikinci el olsa iyi olur onerebileceginiz bisey varmi acaba

Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Fikri Erdem Akpunar
Steam
mısgalı
Discord
mısgalı#9472
hdd ye oyun kurman açılış ve menü geçişlerini yavaşlatır oynayacağınız oyunlara göre de 8gb ram artık yetersiz kalabilir bütçeniz dahilinde ram ve ssd ikilisini aynı anda yükseltmenizi tavsiye ederim

Orhan12

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Orhanss
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
hdd ye oyun kurman açılış ve menü geçişlerini yavaşlatır oynayacağınız oyunlara göre de 8gb ram artık yetersiz kalabilir bütçeniz dahilinde ram ve ssd ikilisini aynı anda yükseltmenizi tavsiye ede
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem bunu gosteriyor ama pek bisey anlamadim

Ekler

• IMG_2530.jpeg
    IMG_2530.jpeg
    543.7 KB · Hit: 11
Dahası  
Reaksiyon skoru
46
İsim
Fikri Erdem Akpunar
Steam
mısgalı
Discord
mısgalı#9472
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sistem bunu gosteriyor ama pek bisey anlamadim
siz tam olarak ne yükseltmesi yapmak istiyorsunuz hocam eğer ram ise cpu z uygulamasından bakın ram özelliklerinize yada dirak kasada takılı olan rami ihnternetten bulun aynısını satın alıp takın

Top Bottom