Neler Yeni

Ssd yerine hdd almak mantiklimi

HelpmeBabe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan
500 GB SSD var yukseltmek istiyorum ama 1 TB olanlar pahalı 1 TB HDD 500 TL civari filan alabiliryorsun
Alsam pcye taksan oyunları oraya yüklesem ne gibi sorunlar çıkabilir ki

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
ismail
Neden bir sorun olsun? Yükleme ekranı uzun süren tur bazlı yada strateji oyunları hdd'ye yüklendiği zaman açılış süresi gereğinden fazla uzuyor.Diğer oyunlarda normalde 15 saniye bekliyorsan 1-2 dakika beklersin.

inkodes

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
341
İsim
Muhammed Fehim Yazıcı
bence o eziyete değmez son yıllarda çıkan oyunlar da ssd şartı koşmaya başlamışken önermiyorum ama tabii ki alabilirsin

CVaRy

80+
HDD Taş Devrinden Kalma Bir Teknoloji Eğer Bütçe Kısıtlıysa Ben 1 TB SSD + 1 TB HDD Öneriyorum. Daha İyi.

HelpmeBabe

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
106
İsim
Furkan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Neden bir sorun olsun? Yükleme ekranı uzun süren tur bazlı yada strateji oyunları hdd'ye yüklendiği zaman açılış süresi gereğinden fazla uzuyor.Diğer oyunlarda normalde 15 saniye bekliyorsan 1-2 dakika beklersin.
Açılış sitesinde beklerim problem değil ama oyun içi yavaslama olurmu PC SSD ile devam edecek ama
Mesaj otomatik birleştirildi:

HDD Taş Devrinden Kalma Bir Teknoloji Eğer Bütçe Kısıtlıysa Ben 1 TB SSD + 1 TB HDD Öneriyorum. Daha İyi.
Hocam bütçe olsa HDD lafı gecermi jsjdjdjs

bence o eziyete değmez son yıllarda çıkan oyunlar da ssd şartı koşmaya başlamışken önermiyorum ama tabii ki alabilirsin
Ya 2 3 oyun yükledim hemen doldu

CVaRy

80+
Açılış sitesinde beklerim problem değil ama oyun içi yavaslama olurmu PC SSD ile devam edecek ama

O Zaman 500 GB`da Olsa SSD Alın Bence :)

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,218
İsim
ismail

işletim sistemi ssd'de kalmaya devam etsin.Yanına 1-2 tb hdd takviyesi yapabilirsin.Yükleme ekranı uzun süren oyunları ssd'ye atabilirsin kalanını hdd'ye kurarsın.

Top Bottom