Neler Yeni

Staj defteri nasil doldurulur

SametSW

80+ Bronze
Okul açıldığından beri staj defterini doldurmuyorum daha yeni aldım defteri gerçi şimdi hocalara da soramıyorum 3 ay olmuş sonuçta burada bir sürü şey yazıyor nasıl dolduracağım bilginiz var mı? İsteyene sayfanın fotoğrafını atarım.

Yakup.

80+ Gold
En İyi Cevap
10
Meslek lisesi mi?

john

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
613
İsim
john
İlgilendiği Kategoriler
Sıcak Fırsatlar.
Okul açıldığından beri staj defterini doldurmuyorum daha yeni aldım defteri gerçi şimdi hocalara da soramıyorum 3 ay olmuş sonuçta burada bir sürü şey yazıyor nasıl dolduracağım bilginiz var mı? İsteyene sayfanın fotoğrafını atarım.
kesinlikle chatgpt kullan. ama en son olarak şöyle de chatgpt ye " ben yazmışım gibi anlat"

jalm0o0e1

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Oğuzhan
Günlük işyerinde yaptığın şeyleri yaz yapmıyosanda yapıyormuş gibi yaz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
ömer yamaç
sözleşmen falan imzalandı diye düşünüyorum öyle değilse illa hocanla konuşman lazım. günlük yapılan işleri yazman gereken bir yer var orayı gün gün doldur. hocanın verdiği temrinler olucak onları internet yada ders kitaplarından araştır yaz iş yerine özel olanları yine yaptığın bir iki iş yaz geç zaten ustalara az bi baklava alırsın not günü tatlı yiyelim tatlı konuşalım ayağına 100 yazıyorlar çoık takma

SametSW

80+ Bronze
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
sözleşmen falan imzalandı diye düşünüyorum öyle değilse illa hocanla konuşman lazım. günlük yapılan işleri yazman gereken bir yer var orayı gün gün doldur. hocanın verdiği temrinler olucak onları internet yada ders kitaplarından araştır yaz iş yerine özel olanları yine yaptığın bir iki iş yaz geç zaten ustalara az bi baklava alırsın not günü tatlı yiyelim tatlı konuşalım ayağına 100 yazıyorlar çoık takma
Staj defterinde 20 sayfa anca var nasıl sığacak ki koca donem

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Dostum hangi bölüm? çünkü bölüme göre dolduraksın
ben lisedeyken bilişim okumuştum mesela ona göre şeyler yazdım.
işte şu programları kullanıyorduk, şu programı indirdim, şu programı öğrendim, format attım, bilgisayar parçalarını söktüm t aktım, bilgisayarların özellikleri anlattım vsvs

SametSW

80+ Bronze
Dostum hangi bölüm? çünkü bölüme göre dolduraksın
ben lisedeyken bilişim okumuştum mesela ona göre şeyler yazdım.
işte şu programları kullanıyorduk, şu programı indirdim, şu programı öğrendim, format attım, bilgisayar parçalarını söktüm t aktım, bilgisayarların özellikleri anlattım vsvs
Elektrik elektronik fakat bilgisayar üzerine staj görüyorum birde bu staj defteri bana yetmez gibi size jasil yetti 2. Dönem farklı defter mi aldiniz

MrCodeX

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,239
İsim
Sinan Aba
Elektrik elektronik fakat bilgisayar üzerine staj görüyorum birde bu staj defteri bana yetmez gibi size jasil yetti 2. Dönem farklı defter mi aldiniz
Dostum elektronik bölümünde yapılan işleri yaz işte bunu yaptım şunu yaptım programları anlat bilgisayar özelliklerini anlat.
Ben yanlış hatırlamıyorsam 1 ay doldurdum arkalı önlü sayfalar zaten. Tek defter yetti. Yazarken biraz büyük yaz çok boş kalmasın sayfalar.
En azından bir sayfada, sayfanın ortasına kadar yazı olsun.
Aynı şeyi üniversite de yapacaksın staj defteri doldurmayı eğer bu bölümden devam edersen yaptıklarını not al biryere

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
980,334
Üyeler
155,082
Son üye
mousepad
Top Bottom