Neler Yeni

🔥İndirim Starbucks Latte 1 Kutu 34 TL🔥🔥

mkeskin0

80+
Kumandalı araba gibi ne yöne basarlarsa bizde istikamet orası diyorsun. Bari biraz araştırın önce. Yahu Starbucksın sahibi Kuveyt şirketi Alshaya Group. Arap bu kadar Arap değil. Oraya gelene kadar elinde kullandığın aletin mucidi de ateist. Hem de gey. Bilgin olsun. 😂
Bizim tuttuğumuz taraf arabın tarafı degil, kafası kollari bacaklari sokaklarda olan çocuklar, bebeklerin haklari. Bu meselenin ırkı olmaz. Starbucksun sahibinin kuveytli olmasının konuyla bir alakasi yok. Biz arapçı değiliz soykırım karşıtıyız. Bebeğin çocuğun ırkı olmaz. Empati yapmadan anlamak zor zaten de senin gibilerin empati duygusunun olduğunu da sanmıyorum aynı yürek gibi. İstediğin gibi yaşayabilirsin sana müdahil olan yok.

TahinPekmez

80+ Silver
Kumandalı araba gibi ne yöne basarlarsa bizde istikamet orası diyorsun. Bari biraz araştırın önce. Yahu Starbucksın sahibi Kuveyt şirketi Alshaya Group. Arap bu kadar Arap değil. Oraya gelene kadar elinde kullandığın aletin mucidi de ateist. Hem de gey. Bilgin olsun. 😂
sorun o degil neden anlamıyorsun, sorun o üretmiş bu yapmış almadan ziyade, cocuk öldüren ve buna size iyilik yapiyoruz diyen zalim toplulugunun yaptığı soykırımı önlemek herhangi bir şekilde boykot yaparak ateşkesin olmasini saglamak. adam kötü biridir ama güzel şeyler uretiyordur alırım, ama adam kötü ve masum cana kiyiyorsa elimizden ne geliyorsa yapmaya sorumlulugumuz var

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Dax Saz
sorun o degil neden anlamıyorsun, sorun o üretmiş bu yapmış almadan ziyade, cocuk öldüren ve buna size iyilik yapiyoruz diyen zalim toplulugunun yaptığı soykırımı önlemek herhangi bir şekilde boykot yaparak ateşkesin olmasini saglamak. adam kötü biridir ama güzel şeyler uretiyordur alırım, ama adam kötü ve masum cana kiyiyorsa elimizden ne geliyorsa yapmaya sorumlulugumuz var
E bununla Starbucksın ne ilgisi var peki? Yahu ben sade Türk kahvesi dışında kahve içmem. Starbucks kahvesi de yanık kahvedir, zararlıdır, dandiktir de Filistinle ne ilgisi var? Sahibi İsrail mi? Değil. Eee???
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bizim tuttuğumuz taraf arabın tarafı degil, kafası kollari bacaklari sokaklarda olan çocuklar, bebeklerin haklari. Bu meselenin ırkı olmaz. Starbucksun sahibinin kuveytli olmasının konuyla bir alakasi yok. Biz arapçı değiliz soykırım karşıtıyız. Bebeğin çocuğun ırkı olmaz. Empati yapmadan anlamak zor zaten de senin gibilerin empati duygusunun olduğunu da sanmıyorum aynı yürek gibi. İstediğin gibi yaşayabilirsin sana müdahil olan yok.
E madem sahibi İsrail değil, neden Starbucksı boykot ediyorsun? Aynı protestoyu Ukrayna için de yapıyor musun? Yoo. Sizinki boş beleş gösteriş. Hap gibi ne verirlerse onu yutuyorsunuz. Papağan gibi ne söylenirse hiç önüne sonuna bakmadan onu sayıklıyorsunuz. Olayın sahibi Kuveyt olan Starbucks ile ne ilgisi var? Zamanında Hollandaya kızıp portakal da bıçakladın mı, bak doğru söyle 😂

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arda doğan
bebekleri öldürenlerin ürünlerini peydahlamayin, bu Müslümanlık dan önce insanlık ayıbı.
Hehe aynen he

ilk zamanlar bende boykot'u umursamıyordum fakat içimde de bir ukte yok değildi keza insanların öldürülmesi hoş değildi. hamas saldırdı israil saldırdı derken bi süre sonra intikam ateşi bitecek sandım.

son 2 aydır boykot'u umursuyorum çünkü israil işin bkunu çıkardı ve olay soykırım'a evrildi. israil malı ürünlerin fırsatlarını atmıyorum kendim de kullanmıyorum artık. Fakat fırsat atan arkadaşların konularına da salça olmuyorum. Anayasal hakları var. Demokratik bir ülkede yaşıyoruz ve herkes aynı fikirde olmak zorunda değil farklı bir düşünceyi empoze etmeye çalışmak anayasal suçtur. Düşünce özgürlüğüne de saygı duymalıyız.

Alıntıyı görüntüle
Boykot saçmadır bizim davamız değil elbette insanların öldürülmesine karşıyız ama Fahrettin Paşaya Karşı Hicaz Ve Birleşik Devletler Adı Altında 3 filistinli 2 İngiliz Komutanın Olması Kardeşimiz Olmadıklarını Doğruluyor

E bununla Starbucksın ne ilgisi var peki? Yahu ben sade Türk kahvesi dışında kahve içmem. Starbucks kahvesi de yanık kahvedir, zararlıdır, dandiktir de Filistinle ne ilgisi var? Sahibi İsrail mi? Değil. Eee???

E madem sahibi İsrail değil, neden Starbucksı boykot ediyorsun? Aynı protestoyu Ukrayna için de yapıyor musun? Yoo. Sizinki boş beleş gösteriş. Hap gibi ne verirlerse onu yutuyorsunuz. Papağan gibi ne söylenirse hiç önüne sonuna bakmadan onu sayıklıyorsunuz. Olayın sahibi Kuveyt olan Starbucks ile ne ilgisi var? Zamanında Hollandaya kızıp portakal da bıçakladın mı, bak doğru söyle 😂
Knk Bunların İşi Boş İş Takma Anlatsanda Anlamaz arap

Dahası  
Reaksiyon skoru
213
İsim
Dax Saz
Hehe aynen he

Boykot saçmadır bizim davamız değil elbette insanların öldürülmesine karşıyız ama Fahrettin Paşaya Karşı Hicaz Ve Birleşik Devletler Adı Altında 3 filistinli 2 İngiliz Komutanın Olması Kardeşimiz Olmadıklarını Doğruluyor
Aynen. Nasıl bir arap seviciliği var bunlarda anlamak mümkün değil. Yahu tarih boyunca sürekli kazık yediğimiz adamlar bunlar için sanki kutsal. Hayır madem protesto diyorsun, boykot diyorsun Marc Zuckerberg nereli hele bir bak. Yiyorsa kapat sosyal medya hesaplarını derler adama.

Göktürk ArdaHan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Arda doğan
Aynen. Nasıl bir arap seviciliği var bunlarda anlamak mümkün değil. Yahu tarih boyunca sürekli kazık yediğimiz adamlar bunlar için sanki kutsal. Hayır madem protesto diyorsun, boykot diyorsun Marc Zuckerberg nereli hele bir bak. Yiyorsa kapat sosyal medya hesaplarını derler adama.
Ben Geçen Din Hocasına Anlatıyom Drdiki Banane Doğutürkistandan Dedim Banane araptan Onlar Bizi Hicaz Birleşimi Altında Nasıl araplarla Bir Olupta Sırtımızdan Vurdu Osmanlıda arap İşgalini İngiliz İşgalini Destekleyerek Osmanlıya Karşı Durdu DoğuTürkistandaki Şiddeti Destekledi Azerbaycanda Karabağ Harekatını Desteklemedi Bizde Desteklemiyoruz Bunlar her şey Oldular Bi Türk Olamadılar Bence Kanlarında Yok Kanlarında Olsa Timur'un Şu Sözünü Unutmazlar arap İçin Ağlayan Çok Türk Gördüm Ama Türk İçin Ağlayan Hiç arap Görmedim. Bunlar Kan Kardeşlerini İnkar Eder Soysuzu Ülkeye Alır Kültürlerini Benimserler Özlerinden Düşerler

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
573
İsim
Baran Kut
ateş düştüğü yeri yakar, sizede serzeniş de bulunuyorum ama ortada dünyanın boykot ettigi ürünü alın diye konu açmak bazı ahlak dan yoksun kalındığının başlığı olmuş. Her devlet potansiyel savaş ülkesidir. yarin abd yatak odana kadar girse yine böyle gülebilecek ve ülkeni sömürerek elde ettiklerinin hala reklamı yapmaya devam edecekmisiniz.
Bulunduğumuz Ülke kendi sınırlarını korumak için stratejisini uygular, o almasa bizde almayiz diye birsey yok. Sen halksin halk en büyük yaptırımı olandır. Haaa mecbur almak zorundaysan şahitlendirmeden al kullan.
Yahu yine basit bir üründen nerelere gelmiş konu. Kimse de açıkça dememiş Türkiye'de Starbucks markasını yürüten firma TÜRK, franchise'ını alan TÜRK, içerisinde çalışan TÜRK, alım-satımını yapan TÜRK.

Boykot dediğin ürünü ülkeye sokmamakla başlar. Boykot dediğin yasaklamalar ve yaptırımlar ile başlar. Bu sizin elinizden gelebilecek bir şey değil. Devlet de yapmıyor aksine ticaretine açık açık devam ediyor. Devlet buna göz yumuyorsa sen ne yapabilirsin ki?

@TahinPekmez Kardeş sen alma, propagandanı da devam ettir. İşe yaradığını düşünüyorsan ne mutlu sana. Almak isteyen de alsın niye darlıyorsun milleti? Ben de dahil bir çoğumuz mutlu değiliz yaşananlardan masum insanlar ölüyor ama sanki 20 yıl öncesinde ölmüyor muydu? 40 yıl öncesinde herkes mutlu, mesut mu yaşıyordu? Nedir bu insanları birbirine kırdırma çabanız? Biz kendi halkımız arasında yaşanan olaylardan niye bu duyarı oluşturamıyoruz acaba?

Önce bir kendimize, yakınımızdakilere duayen olalım. Yakınındakiler acı çekerken yanında olamıyorsan uzaktakilere destek olmanın sana ne faydası var?

Neyse gereksiz uzattım. Ürünlerden boş boş propaganda yapmayın. Beğenmiyorsanız CİMER var ülkemizin ağlama duvarıdır yazın oraya bakın ne cevap alıyorsunuz.

Efruz_Bey

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
38
İsim
Salih
ilk zamanlar bende boykot'u umursamıyordum fakat içimde de bir ukte yok değildi keza insanların öldürülmesi hoş değildi. hamas saldırdı israil saldırdı derken bi süre sonra intikam ateşi bitecek sandım.

son 2 aydır boykot'u umursuyorum çünkü israil işin bkunu çıkardı ve olay soykırım'a evrildi. israil malı ürünlerin fırsatlarını atmıyorum kendim de kullanmıyorum artık. Fakat fırsat atan arkadaşların konularına da salça olmuyorum. Anayasal hakları var. Demokratik bir ülkede yaşıyoruz ve herkes aynı fikirde olmak zorunda değil farklı bir düşünceyi empoze etmeye çalışmak anayasal suçtur. Düşünce özgürlüğüne de saygı duymalıyız.

Alıntıyı görüntüle
Bu işte doğru boykot
Her lafı doğru

GirayHan

80+ Gold
Bu işte doğru boykot
Her lafı doğru
hocam doğru boykot yapabilmek fikri vicdanı hür genel kültür seviyesi yüksek hayata objektif açıdan bakabilen özgür bireylerin işidir. Yoksa kolayı alıpta kaldırıma dökenleri çok gördü bu gözler. Ben israil malı ürünleri almayarak vicdanımın sadakasını veriyorum kişisel olarak elimden bir şey gelmeyeceği için yapabileceğim tek şey bu. Çocukların dili dini ırkı olmaz. Bir çocuğun ölümü dünyanın ölümüdür. Geri kalan erişkin bireylerle ilgilenmiyorum.

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,869
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Gidin boykotunuzu kendiniz yapın siz tüketmiyorsanız bize ne? Kendi toprağını para için satan, bayrağında Türk düşmanlığı ibaresi bulunan arapları burada savunanlar benim gözümde ne müslümandır ne de Türktür. Arap seviciliğiniz kahrolsun

kırmızışarapp

80+ Silver
Araplar arapları bu kadar savunmadı. Çok farklı bir ırksınız a

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,869
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Araçlar arapları bu kadar savunmadı. Çok farklı bir ırksınız a
Kendine düşman bir toplumu savunmak için kendi toplumunun özgürlüğüne karışarak onların şahsi tercihlerine taciz edecek kadar aşağılık varlıklar yaşıyor aramızda maalesef

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
915,160
Üyeler
141,947
Son üye
adem nazlı
Top Bottom