Neler Yeni

🔥İndirim Starbucks Latte 1 Kutu 34 TL🔥🔥

Bartuu

80+ Silver
Hocam araya kaynamışsınız ben cevaplayayım madem fena değil. Basit, hızlı kahve tadı istiyorsanız bu ürünler de fena değil fiyat açısından bakınca.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tofee Nut yakın zamanda denedim güzeldi deneyebilirsiniz.
Karamelli aldım bakalım bi bunu deneyelim nasılmış içine biraz normal kahve de atıcam 6% kahve oranı koparttı

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Baran Kut
Karamelli aldım bakalım bi bunu deneyelim nasılmış içine biraz normal kahve de atıcam 6% kahve oranı koparttı
He ya aldıktan sonra içindekilere baktım hüsran resmen asdasds doğal aroma verici de kullanılmamış ama tadı yine iyi geliyor.

Marginale

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
604
İsim
Muhammed emin efe
siyaseti gidin başka gruplarda yapın arkadaşlar burası yeri değil
Önce siyasetin tanımlamasını öğren. Ortalama zekada ve insanlık vasfına uymayan bir durum yaşanırken gidipte inadına böyle boş beyinlerin altını dolduramadığı küçük cümleler siniri bozucu olabiliyor. Hakaret, konuyu saptırma gibi yollara başvurulup kendince bu durumu umursamamyı birileri coolluk olarak görmeye başlamış. Ve bu insanlar aşşağılık kompleksinde olan ağzından salya aka aka sırf toxiclik olsun diye konuşan insanlar. Bu insanları yorumuma gülen emoji atan insanları gözlemleyerek bulabilirsin. İnsan dem,i,m pardon mahlukatlar. İnsan olan birinin normal diye karşılaya bileceği durumlar değil çünkü.

A_TURAN_A

80+ Bronze
Önce siyasetin tanımlamasını öğren. Ortalama zekada ve insanlık vasfına uymayan bir durum yaşanırken gidipte inadına böyle boş beyinlerin altını dolduramadığı küçük cümleler siniri bozucu olabiliyor. Hakaret, konuyu saptırma gibi yollara başvurulup kendince bu durumu umursamamyı birileri coolluk olarak görmeye başlamış. Ve bu insanlar aşşağılık kompleksinde olan ağzından salya aka aka sırf toxiclik olsun diye konuşan insanlar. Bu insanları yorumuma gülen emoji atan insanları gözlemleyerek bulabilirsin. İnsan dem,i,m pardon mahlukatlar. İnsan olan birinin normal diye karşılaya bileceği durumlar değil çünkü.
Aynen dostum sen her şeyi sen biliyorsun, bir zeki sensin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1,123
İsim
ahmet enes çakırcı
İlgilendiği Kategoriler
Araba,, Bilgisayar,Oyun
Discord
O'Conner#0815

StrangerIX

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
499
İsim
Baran Kut
Arkadaş uzatma tamam. Almayın, millete de ayak bağı olmayın.

Mehmet Yılmaz

Vitreus
Yönetici
En İyi Cevap
15
Dahası  
Reaksiyon skoru
66,439
İsim
Mehmet Yılmaz
İlgilendiği Kategoriler
Ekran Kartları ve İnternet Servis Sağlayıcıları
Konu dışına çıkan yorum sahipleri konudan uzaklaştırılmıştır.

FatihC

80+
Beyler vanilla latte nasıl geçen çikolatalı mocha aldım beğenmedim
Normal sütlü kahve gibi ama biraz daha tatlısı. Tatlı derken şekerlisi yani :) Ben beğeneceğini düşünüyorum. Standart bir şeydir latte zaten.
Yaw abicim başlayacağım boykotunuza da israilinize de yeter ya? Kahve nasıl bir kahve iyi mi fiyatını hakeder mi bu tarz yorumları beklerken 5 sayfa "kendini zeki" sanan arkadaşlar bi ton tartışma yaratmış. 34 TL + ücretsiz kargo iyi midir?
İyidir hocam alabilirsiniz. Afiyetle içiniz :)

kırmızışarapp

80+ Silver
Boykottan dolayı değil tamamen marka satmasindan dolayı tavsiye etmiyorum 👍 bu olay aynı Bosch marka gibi, Türkiye de üretilen ile Almanya da aynı kalitede değil bu durum Starbucks için de geçerli kalite farkı fazla ve insanlar markadan dolayı lezzetli olduğunu sanıyor ama değil. Bu tarz markaları yurt dışında içebilirsiniz orada daha kaliteli oluyor aynı şekilde ülkemiz de bulunan yan sanayi japon restoranları gibi şef türk ürünler türk ama adı japon yersen 🤔 onun dışında ürünler yurtdışından geliyor demeyin Türkiye de ki MC Donald's ürünleri de yurtdışında ki ile aynı değil 👍 çok uzağa gitmenize gerek yok havalimanında ki MC Donald's ile şehir merkezinde ki MC Donald's arasında uçurum var lezzet olarak gerisi siz düşünün.
Ya mükemmel denemez ama piyasadaki diğer markalardan iyi gibi gelmişti bana bir ara.

FatihC

80+
Ya mükemmel denemez ama piyasadaki diğer markalardan iyi gibi gelmişti bana bir ara.
Ben de arkadaşın attığı yorumu okudum ve yorum yazıyordum. Madem siz yazdınız birlikte cevap vereyim. Öncelikle bence de diğer markalardan iyi.
Nquyen'in anlattığı olay ise ekonomisi kötü olan bir ülkede olduğu için öyle. Besin değeri yüksek, organik yiyecekler üretmek genelde daha pahalıya geliyor. Haliyle 50 lira olan şey 150 lira oluyor ve bu olduğunda daha az satılıyor. Tabi ki markalar tercih olarak, ben dünyanın her yerinde aynı kaliteyi üretirim diyebilir ama bu markanın ticari tercihidir. Ben almıyorum diyerek bunu düzeltemezsin. Ekonomini, kanunlarını düzeltmen ve insana önem veren kanunlar çıkartman gerekir ülkende bunu düzenleyebilmek adına. Kimse bize 100 TL'ye maliyeti olan ürünü 50 TL'ye satmaz. Eğer ürünü 50 TL'ye istiyorsan, o kadarlık besin değeri alabilirsin (veya ürün her neyse bu örnek uyarlanabilir). Ayrıca söylediği konu da doğru açıklanmamış. Şef Türk, ürünler Türk ama adı Japon denmiş. Bu gayet olabilir bir şey. Zaten zincirlerin bir çoğunda söylenilen şey var. Hatta bazılarını kalite ile ölçmek de mantıksızdır. Dünyadaki her ülkenin Cola tadı farklıdır mesela. Her zaman konu üretim kalitesi de değil yani. Ülkedeki insanların damak tadına göre de üretiliyor bazı ürünler. Bu yüzden düz bir şekilde söylediğinizi söyleyip, marka kötülemek mantıklı değildir. Bunun bir çok değişkeni vardır. Elbette herkes konuşmakta, beğenip beğenmediğini söylemekte özgür fakat yanlış bilgi vermeyelim :)

Boykottan dolayı değil tamamen marka satmasindan dolayı tavsiye etmiyorum 👍 bu olay aynı Bosch marka gibi, Türkiye de üretilen ile Almanya da aynı kalitede değil bu durum Starbucks için de geçerli kalite farkı fazla ve insanlar markadan dolayı lezzetli olduğunu sanıyor ama değil. Bu tarz markaları yurt dışında içebilirsiniz orada daha kaliteli oluyor aynı şekilde ülkemiz de bulunan yan sanayi japon restoranları gibi şef türk ürünler türk ama adı japon yersen 🤔 onun dışında ürünler yurtdışından geliyor demeyin Türkiye de ki MC Donald's ürünleri de yurtdışında ki ile aynı değil 👍 çok uzağa gitmenize gerek yok havalimanında ki MC Donald's ile şehir merkezinde ki MC Donald's arasında uçurum var lezzet olarak gerisi siz düşünün.

Omeraslan93

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
682
İsim
Ömer Aslan
Şöyle bir kıvamı var. Tadını sevdim

Ekler

• IMG_20240223_211734.jpg
    IMG_20240223_211734.jpg
    1.6 MB · Hit: 16