Neler Yeni

Starfield Balonu Patladı (Palyaçoların İbret-i Alem Sonu)

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Güzel olmuş bence Metacritic'in yeni tasarımı ben beğendim evet eklendikçe düşüyor puanı komik olan o kedi oyunu Stray'in inceleme sayısı 106 Starfiled çöpünün 76 fıkra buraya kadar eğer daha inceleme gelirse 70 kadar yolu var bu oyunun.
Ön siparişe geldiğinde aldığım Lies Of P, 82 puanda şu an. Oyunun ne Starfiled kadar reklamı yapıldı, ne geçmişten günümüze gelmiş marka bir ismi var. Starfield'a en başında bu kadar orantısız yükselmek hatalıydı ama yayıncılar bile kendini kaptırmıştı.

mehmet_10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
422
İsim
mehmet
Güzel olmuş bence Metacritic'in yeni tasarımı ben beğendim evet eklendikçe düşüyor puanı komik olan o kedi oyunu Stray'in inceleme sayısı 106 Starfiled çöpünün 76 fıkra buraya kadar eğer daha inceleme gelirse 70 kadar yolu var bu oyunun.
Bende beğendim metacritic'in tasarımı güzel olmuş. Starfield xbox'ın en iyi oyunu olacak god of wardan daha iyi olacak diyenler vardı şimdi nerdeler? Bencede 70'e kadar yolu var oyunun.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,437
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Konsollar ve Bilgisayar Donanım
Zamanında bu konuyu açıp ZORTFİELD'in bir balon olduğunu söylediğimde oyundan zerre anlamayan arkadaşlar gelip şov yapmışlardı Bethesda oyunlarının meşhur modcusu (Skyrim Together modunu yapan ekip) oyuna söverek çöp demiş ve mod yapmayı bıraktığını açıklamış :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: .
de4992efa257c584284ec2ab990a9a3b.png

adsiz-jpg.612873

Aynen PS fanboyuyumuşum KNK :kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw:
SONUÇ BEN HAKLI ÇIKTIM

Son düzenleme:

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,005
İsim
Batuhan Divrik
Zamanında şu konuyu açtığımda balon olduğunu söylediğimde oyundan zerre anlamayan arkadaşlar gelip şov yapmışlardı Bethesda oyunlarının meşhur modcusu oyuna söverek çöp demiş ve mod yapmayı bıraktığını açıklamış :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw: :kekw:

Aynen PS fanboyuyumuşum :kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw:
Dayı sen forumu bırakıyordun ne oldu değişen ney ?

Batuhan Lastronin

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,005
İsim
Batuhan Divrik

KaraKartall

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
502
İsim
Emre Altun
Oyuna çok fazla bekleti içinde olanlar evet biraz hayal kirikligi oldu. Özellikle uzay diye bir şey yok. Ben de uzay aşığı olarak daha fazla şey bekledim ama elimizde olan bu oldu. Bir yerden bir yere gitmek yok, full ışınlanma ve yükleme ekranı. Grafikler de ortalama. Bazı yerlerde cidden güzelken bazı yerlerde vasat olabiliyor. Yan görevleri benim çok hoşuma gitti. Bir anda ilginç yerlerden beklenmedik güzel görevler geliyor. Uzay aşığı olmasam belki oynamam ama bu sebepten oynuyorum.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,437
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Haklı çıktın mı diye sormadım ki forumu bırakıcam bir daha gelmicem diye sözler ediyordun onu sordum.
Screenshot.png
Screenshot 2.png
Screenshot 3.png
Screenshot 4.png
Screenshot 5.png
Screenshot 6.png

Lan sen ne yüzsüz bir palyaçosun bir de utanmadan bu yazıları yazdıktan sonra pikin pişkin hangi yüz ile gelip yazıyorsun neden bırakmadığımı bu kadar yanarak merak ediyorsan açıklayayım ZORTFİELD çöpü patladıktan sona foruma ara verdim 1.5-2 ay kadar sonra düşündüm haklı olduğum konuda senin gibi cahil Xbot palyaçoları için neden forumu bırakayım konuyu açtığımda ne yazdıysam bire bir oldu ayrıca bir diğer sebep de forumda yardımcı olduğum ve soru soran çok fazla kullanıcıda vardı yeter mi bu sana palyaço.

Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,437
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler

Palyaçoların İbret-i Alem Sonu​

Bu konu bu forumun en iyi konularından biri ne zaman canım sıkılsa açıp bu konudaki palyaçoların yazdığı yorumları okuyup sonra topluca bunları zorlatmam aklıma geliyor sırf oyun sadece Xbox'a geliyor diye Xbot palyaçoluğundan böyle rezil bir oyunu övecek kadar gözünüz kör olursa böyle de rezil olursunuz.

Bethesda oyunlarının meşhur modcusu (Skyrim Together modunu yapan ekip) oyuna söverek çöp demiş ve mod yapmayı bıraktığını açıklamış ZORTFİLED o kadar rezil bir oyun ki siz düşünün aşk ile mod yapan ekip bile mod yapmaktan soğutmuş :kekw::kekw::kekw::kekw:.

adsiz-jpg.612873

ZORTFİELD'in şu an Steam incelmeleri ve Metacritic puanları yerleri öpüyor Steam'de çoğunlukla olumsuz inceleme alarak en büyük ödülünü oyuncular tarafından almış bulunuyor ve bir önceki Bethesda rezaleti olan Fallout 76'dan bile daha kötü oyun olarak zirveye yerleşiyor.
screenshot-png.623112
screenshot-png.627292

Aynen PS fanboyuyumuşum KNK :kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw::kekw:.
SONUÇ BEN HAKLI ÇIKTIM
spanish-laughing-hysterically.gif

Son düzenleme:

Judgment Cut

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Oyunun en başından beri belli olan durumu daha yeni şikayet konusu olmuş. Bile bile kades denir buna.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,437
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Oyunun en başından beri belli olan durumu daha yeni şikayet konusu olmuş. Bile bile kades denir buna.
Bu konu İbret-i Alem bu palyaçolar ile sürekli dalga geçeceğim her yıl bu konuyu ve bu palyaçoları anacağız forumda.

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,437
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Son düzenleme:

Yunus274

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,437
İsim
Yunus
İlgilendiği Kategoriler
Bloomberg Muhabiri Jason Schreier Starfield'ın metacritic puanının Xbox'ın fan basın siteleri tarafından aldatıcı bir şekilde artırıldığını ve gerçek puanının 83'ten düşük olması gerektiğini söylüyor.
gedmyy1wyaapowk-jpg.634231
gedphnwxwaawrbp-jpg.634232

gedmyyvxkaa3vj9-jpg.634233

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,302
Üyeler
142,714
Son üye