Neler Yeni

Starfield Türkçe dil desteği kampanyası 9000 imzayı geçti.

Maryo

80+ Platinum
En İyi Cevap
1
Starfield'a resmi Türkçe dil desteği gelmesi için Nur Yıldırım tarafından change.org'ta açılan "Turkish Language Support for Starfield" kampanyası 9000 imzayı geçti ve hedefine çok yaklaştı. Korelilerin ve Arapların yaptığı baskı işe yaramış, korece, arapça dil desteğinin Starfield'a geleceği açıklanmıştı. Hala kampanyayı imzalamayan varsa vereceğim linkten imzalayabilir Starfield'a Türkçe dil desteği gelmesi için destekte bulunabilir.
Kampanya: Kampanyayı İmzala
Oynayamayacağım uzun bir süre param olsa da olmasa da ancak bu sektörün geleceğini etkileyebilir ondan dolayı ben de veriyorum
Ayrıca Yabancı dil gelişsin gelmesin diyenler gereksiz diyenler türkçenin değerini düşürüyorlar.
Globalleşmek güzeldir ancak dilini bırakarak değil onunla globalleşmelisiniz.
Her yerde geçerli olabildiğince ana dilinizi kullanmak , eğitim almak , okumak , yazmak , dinlemek , oyun oynamak önemlidir ve dili korur.
İngilizce aşkı herhalde bi bizde var dünyada.
Nereye giderseniz gidin bir yerin güdümüne girmemişse bir yer ingilizce bilseler dahi kendi dillerini kullanırlar lütfen bizler de onlar gibi olalım destekleyelim bu kampanyayı .
Nereden tutarsak iyidir

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut
olm hulk gerçek olabilir mi sizce

change.org ne değiştirdi bu zamana kadarda türkçe dil desteği getirsin :D

-Akın Taşkan-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,844
İsim
Akın Taşkan

Korece ve Arapça geldi baskılar sonucu. Neden Türkçe de gelmesin?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Ayrıca microsoft Türkiye'ye değer veren bir firma. Şansımız gerçekten yüksek.

Ar0x

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Sezer Genç

Şimdiden Globalde bazı Xbox yöneticileri süreçle ilgililermiş.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Melek Elif Kılıç
Instagram
melekelif.klc
Gerçekten önemli bir konu. Biz Türklerin birleşme sorunu var . Ufak ufak birleşip bazı şeyleri halledebilmemiz gerekiyor. Umarım Türkçe desteği gelir ve umarım yüz binlere ulaşan imza olur ...

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,401
İsim
Olcay akbulut

EmreErkanAydın

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
650
İsim
Emre Erkan Aydın
desteği youtube da büyük kanallar istemesi lazım Enis Kirazoglu bile kendi oyunu için tek başına +70k wıshlist yaptırdı anca öyle gelir

Necromancerr

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,924
İsim
Emre
Discord
necromancerr
Hocam anadil zaten C2. Akademik dili de sokakta günlük hayatta kullanan yok. C1 bilen biri gayet de Türkiye şartlarında iyi ingilizce konuşuyorum diyebilir ve kendini rahatlıkla ifade edebilir. Sizin bahsettiğiniz kitle A2-B1 ingilizcesi olup bir şey bildiğini sananlar. Neyse konuyu daha da uzatmaya gerek yok. Zaten tartışma da konusu başta bu değildi biraz boş yere uzadı bile. İyi forumlar👍🏿
Ben imzaladım şahsen ingilizce öğrenmeye çalışıyor olsamda büyük çaplı oyunları kesinlikle ana dilimde oynamak isterim hatta istek değil ihtiyaç bu yoksa zevk alamıyorum o oyundan

NoctuaFanBoyu

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,335
İsim
Hamza Ziya Üstün
Ben imzaladım şahsen ingilizce öğrenmeye çalışıyor olsamda büyük çaplı oyunları kesinlikle ana dilimde oynamak isterim hatta istek değil ihtiyaç bu yoksa zevk alamıyorum o oyundan
Her ne kadar belli bir seviyede İngilizce bilsem de ben de imzaladım. AAA oyunları kim kendi dilinde oynamak istemez ki? Ha oyunu alıp oynayamayacağım orası ayrı konu tabi

silinenuye785438

80+ Titanium
En İyi Cevap
1
Starfield'a resmi Türkçe dil desteği gelmesi için Nur Yıldırım tarafından change.org'ta açılan "Turkish Language Support for Starfield" kampanyası 9000 imzayı geçti ve hedefine çok yaklaştı. Korelilerin ve Arapların yaptığı baskı işe yaramış, korece, arapça dil desteğinin Starfield'a geleceği açıklanmıştı. Hala kampanyayı imzalamayan varsa vereceğim linkten imzalayabilir Starfield'a Türkçe dil desteği gelmesi için destekte bulunabilir.
Kampanya: Kampanyayı İmzala
Bu şekilde olmaz enis kirazoğlu gibi büyük oyun kanalları bu işin reklamını yapmalı. 10K imzaya kimse bakmaz bile.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
979,162
Üyeler
154,878
Son üye
Douwey
Top Bottom