Neler Yeni

📡 Starlink depozito ödememi yaptım ve ayırttım. (9 $)

BabaVoss7

80+ Silver
Kral ülkedeki durumlara hala umut bağlaman gözlerimi yaşarttı. Eğer gelirse ülkemiz dağolsun onunda bi yolunu bulur vergisini alır bence. Özellikle dediğin gibi yerel firmalar taş koyar gibi geliyor. Eğer 3k olursa ki normsl maalesef. Bi üçte biri kadr daha vergisi cartı curtu olur maalesef. Onu da geçtim ülkeye özel bi fiyatlandırma yapacaklarını hiç sanmıyorum neyiz biz almanyamı sanki

Bünyamina

80+ Gold
Emin ol bizim insanımız diğer ülkelere nazaran daha cok bunu kullanır.
Ürünlerin fiyatı 20k olmazda 2-3k ve üyelik ücretinin de 1-2k olduğu senaryoda dediğin gibi olur. Sıradan insanların ürünlere 20k vereceğini düşünmüyorum.

neineken

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
Mert Komurcuoglu
o fiyata o kalitede internet kesinlikle değmez sadece imkansızlıklar olan yerde belki. imkansızlık dediğim baz istasyonu bile olmayacak. çok daha uygun fiyata gelir gelirse.
Tekel tekel dolaşıp sipariş alan efes personellerinin aşırı internet sorunu çıkıyor belli bölgelerde. Bunun için offline-first uygulama yazdırdılar ama yine tam istedikleri gibi çalışmıyor. O tarz şirketler belki kullanır gezici şekilde

Kral ülkedeki durumlara hala umut bağlaman gözlerimi yaşarttı. Eğer gelirse ülkemiz dağolsun onunda bi yolunu bulur vergisini alır bence. Özellikle dediğin gibi yerel firmalar taş koyar gibi geliyor. Eğer 3k olursa ki normsl maalesef. Bi üçte biri kadr daha vergisi cartı curtu olur maalesef. Onu da geçtim ülkeye özel bi fiyatlandırma yapacaklarını hiç sanmıyorum neyiz biz almanyamı sanki
özel fiyatlandırma yapmazsa kazanamaz reis bu tip işler firmalar fakirden kazanır

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,389
İsim
Burak Karadağ
2022 den beridir herkes bekliyor ama bizim hükümet ve onları sıkıştıran yerel İSS şirketleri bunun gelmesini engellemek için her şeyi yapıyor. Bu şuan yapılan 3. erteleme oldu. Peki neden? 2025 e pasladılar ama o yılda da ertelerlerse harbi ağır küfür sebebi olur.

xTURANN

80+ Bronze
Fiyat / Performans Olarak, Kullandığımız İnternetlerden %1 bile iyi olsa, geçilebilir.

1721034961457.png

Starlink iyi bir teknoloji, kablo yok bir şey yok. Yerden değil uzaydan, gökyüzünden internet. Gün geçtikçe gelişiyor.

GirayHan

80+ Gold
web için okey belki fakat oyun vb için ping sorunlar yaşanır. düzgün oyun oynayabilmek için hava durumunu takip etmek zorunda kalırsınız.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,389
İsim
Burak Karadağ
web için okey belki fakat oyun vb için ping sorunlar yaşanır. düzgün oyun oynayabilmek için hava durumunu takip etmek zorunda kalırsınız.
Starlink'in web sitesinde tanıtım videosunu izlediysen eğer yağmurlu, fırtınalı, rüzgarlı vb tüm hava koşullarında sıkıntısız kullanılıyor ve hiç bir pürüz yok. Bak! Bir toplum sadece maksimum yaşadığı kaliteye göre düşünür. Biz bu ülkede bir internet hizmeti bile almakta zorlanıyoruz ve kurulduğu zaman bağlantı kopmaları vs rezillikler çok olduğu için belki bunu düşünmen gayet doğal ama gerçekten hiç bir sorun yok ve hizmet süper. Çatıya monteleyip sabitliyorsun zaten en fazla dolu yağması sıkıntı çıkartır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

@xTURANN Şuan en az 6000 adet uydusu var

GirayHan

80+ Gold
Starlink'in web sitesinde tanıtım videosunu izlediysen eğer yağmurlu, fırtınalı, rüzgarlı vb tüm hava koşullarında sıkıntısız kullanılıyor ve hiç bir pürüz yok. Bak! Bir toplum sadece maksimum yaşadığı kaliteye göre düşünür. Biz bu ülkede bir internet hizmeti bile almakta zorlanıyoruz ve kurulduğu zaman bağlantı kopmaları vs rezillikler çok olduğu için belki bunu düşünmen gayet doğal ama gerçekten hiç bir sorun yok ve hizmet süper. Çatıya monteleyip sabitliyorsun zaten en fazla dolu yağması sıkıntı çıkartır.

onlar yazar. turkcell'de bizim drone'larımız var çekmezse afet bölgesine drone yollayacağız diye reklam yapıyordu noldu ? :D drone'lar yalan oldu. demem o ki bu tarz pr çalışmalarına gelmeyin. yüklü bir yağmur bulutu gps sinyallerini bozar. şimşekler yıldırımlar onu geçtim kötü hava kalitesi sis pus bile bozar. çeker mi evet çeker. ping yer misin evet yersin. pürüssüz bir bağlantı alır mısın ? hayır.

bugün askeri gps kullanan direkt uydu ile haberleşen bilgisayarlar var. taktik birimleri kullanır. onda bile sorunlar yaşanıyor.

Egolu doktor ?

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
547
İsim
Harunckr

tanıtım videosu değil de kullananların videosuna bakmak çok daha mantıklı. dediğin kadar ne güzel ne stabil ne pingsiz. ayrıca ülkede her yerde dediğin internet sorunları yaşanmıyor. 1000 mgbit sorunsuz pingsiz mis gibi internet de kullanabiliyoruz. 100 mgbit stabil aylarca 1 kere bile sorun vermeyen nette kullanabiliyoruz. tabii ki her yerde bulunamıyor ama bulunan bir çok yer var.

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,389
İsim
Burak Karadağ
onlar yazar. turkcell'de bizim drone'larımız var çekmezse afet bölgesine drone yollayacağız diye reklam yapıyordu noldu ? :D drone'lar yalan oldu. demem o ki bu tarz pr çalışmalarına gelmeyin. yüklü bir yağmur bulutu gps sinyallerini bozar. şimşekler yıldırımlar onu geçtim kötü hava kalitesi sis pus bile bozar. çeker mi evet çeker. ping yer misin evet yersin. pürüssüz bir bağlantı alır mısın ? hayır.

bugün askeri gps kullanan direkt uydu ile haberleşen bilgisayarlar var. taktik birimleri kullanır. onda bile sorunlar yaşanıyor.
300 mps hız alınması durumunda en fazla ne kadar düşebilir ki tahminen, bu beni pek üzmez doğrusu.

Top Bottom