Neler Yeni

Steam 30TL Oyun Önerisi

BR3TON

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
219
İsim
Berkay Acar
30TL var steam cüzdanımda ne alsam karar veremedim önerilerinizi bekliyorum

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Ne tür oyunlar oynamayı tercih edersiniz?

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme
pes 2021

Prmy

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
Spoiler bulunmuyor biraz uzun yazmış olduğum için bu şekilde atıyorum.
Beholder ~ 2.70₺

Hikaye ağırlıklı bir oyun. 2D, RPG ögeleri barındırıyor ve sıkıyönetim döneminde geçiyor. Hükümette memur olarak çalışıyorsunuz. Yeni göreviniz bir binada bina görevlisi olmak. Yeni göreviniz size verildiği sırada aynı zamanda size binadaki tüm evlerin anahtarları veriliyor ve şöyle deniyor "İnsanlar hala özel hayatlarının gizli olduğunu sanıyorlar, bırak da öyle kalsın." Göreviniz sırasında yapmanız gereken hükümet direktiflerine karşı gelenleri belirlemek ve raporlamak. Aynı zamanda bina sakinlerinin bilgilerini topluyorsunuz ve yasa dışı bir aktivite belirlendiğinde ister onlardan şantaj karşılığı para alıyor ister de hükümete rapor göndererek tutuklanmalarını sağlıyorsunuz.

Bu bilgileri insanlar evde yokken giriş yaparak evi arayarak ya da kamera yerleştirerek elde edebiliyorsunuz.

Güzel bir oyun diyebilirim. Birçok göreviniz oluyor; daire sakinlerinin istekleri, kendi ailenizin istekleri ve hükümetin size verdiği görevler gibi... İlk seferde paranızı dikkatli harcamanızı ve kolay modda oynamanızı tavsiye ederim. İlerleyen dönemlerde dengeyi tutturmak oldukça zor bir hale geliyor. Önerebileceğim güzel bir oyundur kendisi...
Birkaç gündür bu yazdığımı kopyala yapıştır yapıyorum öneri için, güzel oyundur :)

ElectriX

80+ Silver

Mehmet

80+ Gold
En İyi Cevap
4
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,522
İsim
Mehmet
İlgilendiği Kategoriler
Donanım İnceleme

TheFaLcoN

80+ Bronze
Tower unite + üstüne sniper ghost warrior 3 olabilir. Ya da sea of thives arkadaşların varsa on numara sarar.

ElectriX

80+ Silver
Ben bugün alacağım
Bu arada analig ve efsane olun nasıl eğlenceli mi?
O ney kardeş ben myclub giriyom. Kariyer modu mu o?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Sea of thieves?

Top Bottom