Neler Yeni

Steam Aldiğim Oyun Kütüphaneme Gelmedi̇

Satriani

80+ Bronze
95 lira çok iyi fiyat fifa 20 bile 179 lira
Aslında olay 20/22 fiyat kıyaslamasından ziyade, parayı hak edip etmediği.
Eskiden futbol oyunu çok oynardım ve o zaman olsa zaten düşünmezdim bile, şimdi belki farklı zamanda daha da düşer mi vs o yüzden fazla da para vermek istemem futbola. Ayrıca Fifa olayı da değişiyor belki seneye farklı şekilde çıkınca bu oyunlar daha da düşebilir vs.

Sir Cem T-oker

80+ Gold
Aslında olay 20/22 fiyat kıyaslamasından ziyade, parayı hak edip etmediği.
Eskiden futbol oyunu çok oynardım ve o zaman olsa zaten düşünmezdim bile, şimdi belki farklı zamanda daha da düşer mi vs o yüzden fazla da para vermek istemem futbola. Ayrıca Fifa olayı da değişiyor belki seneye farklı şekilde çıkınca bu oyunlar daha da düşebilir vs.
ben konferans ligi ve sokak futbolu için aldım.
Mesaj otomatik birleştirildi:

ben konferans ligi ve sokak futbolu için aldım.
ve yeni çıkan oyunlar en az 400 lira olduğu için fırsatı kaçırmak istemedim.

Omni-Man

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
891
İsim
A
Biraz bekleyin, Steam destek ile iletişime geçin. Aslında beklemeden de geçebilirsiniz.
Ben de bir keresinde yaşamıştım ama bir sorun olmadı. Toplu alım yapmıştım oyunlardan 1 tanesi gelmemişti galiba. Steam desteğe yazdım 6-7 saat sonra geldi.

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Kucuk
Ya oyunun gelir ya paran merak etme.Destek den cevap bekle.Olay muhtemelen kredi kartın veya banka kartın ile ilgili.
Biraz bekleyin, Steam destek ile iletişime geçin. Aslında beklemeden de geçebilirsiniz.
Ben de bir keresinde yaşamıştım ama bir sorun olmadı. Toplu alım yapmıştım oyunlardan 1 tanesi gelmemişti galiba. Steam desteğe yazdım 6-7 saat sonra geldi.

Ya oyunun gelir ya paran merak etme.Destek den cevap bekle.Olay muhtemelen kredi kartın veya banka kartın ile ilgili.
Yanlış yazdım az önce.Mailime fatura da gelmedi ama karttan para gitti.Ne yapacağım ben???

jouly

80+ Bronze

Ekler

• InkedScreenshot_433_LI.jpg
    InkedScreenshot_433_LI.jpg
    81.2 KB · Hit: 32
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Kucuk

Böyle bir cevap geldi ne demek istediğini anlamadım ininal kartımla ödedim.

Ekler

• steam.png
    steam.png
    46.9 KB · Hit: 40
Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Kucuk
Diyor ki banka parayi kestiyse bile biz parayı kabul etmeyeceğiz.Sana 30 gün içinde (bankadan bankaay değişiyor) geri gelecek para.
Neden kabul etmeyecekler peki?

Diyor ki banka parayi kestiyse bile biz parayı kabul etmeyeceğiz.Sana 30 gün içinde (bankadan bankaay değişiyor) geri gelecek para.
Bi oyun alalım dedik başımıza gelmeyen kalmadı

Dahası  
Reaksiyon skoru
1
İsim
Arda Kucuk
Peki şuanda tosla kartımla bir daha alsam oyunu alabilir miyim??Oynamak istiyorum çünkü

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,205
Üyeler
140,615
Son üye
vatisch
Top Bottom