Neler Yeni

STEAM BEDAVA OYUN HESABI VERİYORUM !

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
Umarım böyle bir konu açtığımdan ötürü ceza yemem. Forumda dolaşırken bir kaç kullanıcının bilinçsiz bir şekilde torrentten oyun indirmesi sonucunda bilgisayarlarına virüs bulaştığını gördüm. Ben de tamamen hayır amaçlı olarak istediğiniz oyunu bana DM'den yazın eğer hesabı var ise elimde size steam için kullanıcı adı : şifre kombinasyonu göndereyim.

Şimdiden bu durumun etik olmayacağını düşünen arkadaşlar için konuya boşuna yazmayın. İnanın umrumda değiller artık.

mehmettici

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
997
İsim
mehmet demirel
hesaplar nerden geliyor ? hayir işi diyorsunda cc ile almadigin ne belli ?

DonanımFikir

Fikr-i Donanım 2020-2024
Moderatör
En İyi Cevap
10
Dahası  
Reaksiyon skoru
36,605
İsim
Selimhan
İlgilendiği Kategoriler
SıcakFırsatlar Bilgisayar Toplama Konu Dışı
Steam
#Samsunlu
O hesaplar sana aitse ve vereceksen hayır amaçlı sorun olmaz.
Lakin başkalarına ait çalıntı hesap ve bu tarz hesap vereceksen o zaman müsade edilmez.
Neticede karşı taraf da bir şekilde mağdur oluyor.

AGUMBA

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
647
İsim
Sercan GÖKALP
Umarım böyle bir konu açtığımdan ötürü ceza yemem. Forumda dolaşırken bir kaç kullanıcının bilinçsiz bir şekilde torrentten oyun indirmesi sonucunda bilgisayarlarına virüs bulaştığını gördüm. Ben de tamamen hayır amaçlı olarak istediğiniz oyunu bana DM'den yazın eğer hesabı var ise elimde size steam için kullanıcı adı : şifre kombinasyonu göndereyim.

Şimdiden bu durumun etik olmayacağını düşünen arkadaşlar için konuya boşuna yazmayın. İnanın umrumda değiller artık.
Eğer Müslüman isen hayatının dinine daha çok yoğunlaştığın zamanlarında bu yaptığın şey emin ol aklına gelecek ve vicdanını çok rahatsız edecek. Şimdi kendince vicdanını rahatlatan bahaneler üretebilirsin kendine ama ileride anlayacaksın çünkü senin şu an şu yaptığın şey birebir hırsızlıktan başka bir şey değil. He diyorsan ki ben Müslüman değilim ozaman da şunu diyebilirim hesaplar senin değilse senin bu yaptığın büyük bir ahlaksızlık

Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Sezgin
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
O hesaplar sana aitse ve vereceksen hayır amaçlı sorun olmaz.
Lakin başkalarına ait çalıntı hesap ve bu tarz hesap vereceksen o zaman müsade edilmez.
Neticede karşı taraf da bir şekilde mağdur oluyor.
Hayır çalıntı hesaplar değiller. Eskiden oyun hesabı satıyordum ve birçok ülkeden de bu satışı gerçekleştiren kişilerle ortak discord hesaplarımız var. Örneğin x oyununu ben aldıysam diğer satıcılar almaz , y oyununu onlar aldıysa ben almam. Hesaplar çalıntı değil ancak paylaşımlı olduğu için sadece offline oynanabiliyor. Zaten daha öncesinde de eğer paylaşımlı hesaba girdiyseniz hesabın erişiminin kısıtlandığını ve yalnızca istenilen oyunun olduğunu görmüşsünüzdür.
Mesaj otomatik birleştirildi:

hesaplar nerden geliyor ? hayir işi diyorsunda cc ile almadigin ne belli ?
Eskiden satışını yapıyordum ve bir çok satış yapmaya devam eden de arkadaşım var. Ortak havuzumuz var oradan hesaplar.

Eğer Müslüman isen hayatının dinine daha çok yoğunlaştığın zamanlarında bu yaptığın şey emin ol aklına gelecek ve vicdanını çok rahatsız edecek. Şimdi kendince vicdanını rahatlatan bahaneler üretebilirsin kendine ama ileride anlayacaksın çünkü senin şu an şu yaptığın şey birebir hırsızlıktan başka bir şey değil. He diyorsan ki ben Müslüman değilim ozaman da şunu diyebilirim hesaplar senin değilse senin bu yaptığın büyük bir ahlaksızlık
Dostum bak özellikle yazdım. Bu durumun etik olmadığını düşünenler boşa yazmasın umrumda değil diye. Bir oyuna binlerce lira verebilecek durumu olmayan birçok arkadaşımız var. Bana göre de yapilan eylem sonucunda faydalı bir şey ortaya çıkıyorsa gerisi önemli değildir. Ben ahlaka falan takmamalı çok uzun süreler geçti.

Yaptığınız eylemin etik olup olmamasını geçtim suç teşkil etmektedir
Neye dayanarak söylüyorsunuz? Ben hesapların çalıntı olduğunu va. İddia ettim de benim mi haberim yok!

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom