Neler Yeni

Steam bi hesaptan diğerine hediye etme

Dahası  
Reaksiyon skoru
19
İsim
Emre
Arkadaşlar merhaba.

Steam hesabım cs go oyununda ban yedi.Steam cüzdanımda 20 TL var.Yeni bi hesap açtım.Bu parayı yeni hesabıma nasıl geçirebilirim?

Eski hesaptan yeni hesabıma skin hediye edebilir miyim? Ya da Steam seviyemi yükseltecek kartlar hediye yollayabilir miyim? Bu parayı en mantıklı şekilde yeni hesabıma aktarmak istiyorum.

Baran 99

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Baran
Arkadaşlar merhaba.

Steam hesabım cs go oyununda ban yedi.Steam cüzdanımda 20 TL var.Yeni bi hesap açtım.Bu parayı yeni hesabıma nasıl geçirebilirim?

Eski hesaptan yeni hesabıma skin hediye edebilir miyim? Ya da Steam seviyemi yükseltecek kartlar hediye yollayabilir miyim? Bu parayı en mantıklı şekilde yeni hesabıma aktarmak istiyorum.
Bunların cevabı çoğunlukla evet ama konu hakkında detaylı bilgim olmadığı için detaylı bilgi ve yapman gerekenlere internetten yada youtubedan bakabilirsin

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Arkadaşlar merhaba.

Ban yiyen hesapta hiç bir işlem yapamazsın.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
CS'den ban yediysen CS itemlerin kalıcı olarak kilitlenir ve bir daha takaslayamazsın. Ama bildiğim kadarıyla farklı oyun itemleri veya steam kartlarını takaslayabilirsin. Oyun da hediye edebilirsin.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,100
Üyeler
152,182
Son üye
Dnzekinci
Top Bottom