Neler Yeni

STEAM CÜZDAN BAKİYESİNİ NASIL ÇEVİREBİLİRİM

RRR4R

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Görkem
Merhaba iyi forumlar.

Eskiden kalma kasalarımı sattım 260 dolar bir bakiye mevcut hesabımda. Küçük bir araştırma yaptım fakat %50'ye varan komisyon kesintileri oluyor.

Fikirleriniz var ise yazarsanız çok sevinirim. İş nedeni ile çok fazla oyun oynayan birisi değilim nakite çevirmek daha iyi olacağı için fikirleriniz önemli.

İyi forumlar tekrardan.

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
205
İsim
Eray Fındık
Merhaba iyi forumlar.

Eskiden kalma kasalarımı sattım 260 dolar bir bakiye mevcut hesabımda. Küçük bir araştırma yaptım fakat %50'ye varan komisyon kesintileri oluyor.

Fikirleriniz var ise yazarsanız çok sevinirim. İş nedeni ile çok fazla oyun oynayan birisi değilim nakite çevirmek daha iyi olacağı için fikirleriniz önemli.

İyi forumlar tekrardan.
Hocam kaç envanter kasa vardı 260 dolar oldu merakımdan soruyorum

RRR4R

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Görkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Merhaba 8 sayfa kasa varmış 2 gün önce farkettim, bazıları gereksiz silahlar harici diğer kasaları satınca bu miktara ulaştı.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Merhaba 8 sayfa kasa varmış 2 gün önce farkettim, bazıları gereksiz silahlar harici diğer kasaları satınca bu miktara ulaştı.
düzeltiyorum 12 gün önce farkettim. daha sonra mobil doğrulama kurdum 7 gün bekledim bugün sona erdi ve sattım.

Beklemedeki Bakiye (?) :
(1-2 gün içinde erişilebilir) bir de böyle bir şey var fakat anlamadım küçük kasaları satınca bu bakiyeye ekleniyor. Fakat fikrim yok

Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
Erdem

düzeltiyorum 12 gün önce farkettim. daha sonra mobil doğrulama kurdum 7 gün bekledim bugün sona erdi ve sattım.

Beklemedeki Bakiye (?) :
(1-2 gün içinde erişilebilir) bir de böyle bir şey var fakat anlamadım küçük kasaları satınca bu bakiyeye ekleniyor. Fakat fikrim yok
Öge satınca 2 gün sonra erişebilirsin demek sıkıntı yok herkeste olan bir şey

RRR4R

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Görkem
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Öge satınca 2 gün sonra erişebilirsin demek sıkıntı yok herkeste olan bir şey
Benim steam hesabımda mobil doğrulama olmadığı için 2 gün önce farkettim kısmına açıklama yapmak istedim o yüzden yaklaşık 10-12 gün önce farkettim demek istedim.

Benim steam hesabımda mobil doğrulama olmadığı için 2 gün önce farkettim kısmına açıklama yapmak istedim o yüzden yaklaşık 10-12 gün önce farkettim demek istedim.
pardon sen
Beklemedeki Bakiye (?) :
(1-2 gün içinde erişilebilir) buna açıklama yaptın sanırım.

fakat 2 ayrı bakiye var küçük kasaaları satınca alttakine ekleniyor anlamadım

Top Bottom