Neler Yeni

Steam Deck Hakkında...

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3
  • Beğen
Reaksiyonlar: java

Ellie Williams

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
13,408
İsim
Meriç erbay
İyi ki PS4'nüz var. Daha dediği mi anlamamışsınız. Dediğim şey neredeyse ps4 ile eşit bir güçte alet el konsolu oluyor ve para israfı oluyorsa. PS4'de o mantık ile çöp.
Ps4 slim ikinci el şu anda 2300 TL civarı ve bu makine ile Gow , Tlou2 gibi yapımlar oynanıyor neden çöp anlamadım.

OnTheRoonKilled

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,851
İsim
Paylaşmak İstemiyorum
Konsollar eğer bir oyun sunuyor ise o oyunu en az 30 fps açmak zorunda.
Burada doğru eğer steamdaki her oyun açacak diyor ise açmak zorunda onları da ve vet bu oyunlar en iyi sistemlerde bile zar zor açılıyorlar.
Eğer ki steam deck için bir dğüzenleme yapılırsa açar açmaz değil ancak cp2077'yi ps4'ün bile yerlerde sürünerek oynattığını düşünürsek eğer anında böyle bir beklentiye girmek hani nerede test ben göremiyom demek yanlış.

Eğer optimizasyonu varsa açmak zorunda ancak bu ürünün ne olduğu belli sonuçta. Diğer konsollar da bu üst seviye oyunları sonuçta belli bir ayarlama yapılmış bir şekilde oynatabiliyor.

Ama Steam Deck 720p :(
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu konsol aşağı yukarı ps4 gücünde ve ps4 çöp değil tabi (Çöp diyenler gt 1030 kullanıyor :))
Ya arkadaş 720p olsun hay ne olacak sen yine cam gibi görüntü göreceksin 1080p'den kalitesiz olmayacak ki bu? 1080p panelde 720p oyun oynamıyorsun sonuçta gayet net olacak senin oyunun.

Ayrıca benece bu tür düşük çözünürlükler mantıklı sonuçta bu bir el konsolu ve içinde olan belli. Apu var sonuçta buna bakarsak düşük çözünürlükte olması daha fazla performans demek ayrıca 7" ekranı olması gerek rahatsız da etmez.

Dave Mustaine

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
İyi ki PS4'nüz var. Daha dediği mi anlamamışsınız. Dediğim şey neredeyse ps4 ile eşit bir güçte alet el konsolu oluyor ve para israfı oluyorsa. PS4'de o mantık ile çöp.
Hocam ne bu tuzaklı soru falan mı?Direk çöp demişsiniz sonra bize "İyi ki PS4'nüz var." diyorsunuz.Hem vaat ettikleri şeyler farklı.El konsolu ile normal bir konsolu karşılaştırmak çok mantıksız.

haktanugur3

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,536
İsim
Ahmet Haktan Uğur
Instagram
haktanugur3
Steam
haktanugur3
Twitter
haktanugur3
Discord
haktanugur3
Reddit
haktanugur3

Sami Järvi

80+ Silver
doğru söylemiş ama yanlış zamanlama ile videoyu yayınlamış bence birçok varsayım vardı dediklerinde kesinliği olmayan

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
Ben burada mantığı eleştiriyorum. PS4'ü değil.
Ben de sizin mantığınızı eleştireyim o zaman:
Steamdeck konsol değil. Konsol olsaydı bilgisayar oyunları değil kendine özel optimize edilmiş oyunlarını çalıştırırdı.
Neden bu ürün Bilgisayar oyunlarını çalıştırıyor o zaman?
(Bu arada tarafsız olduğumu belirteyeyim konu hakkında.)

Margot Robbie

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
57,649
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
Ben de sizin mantığınızı eleştireyim o zaman:
Steamdeck konsol değil. Konsol olsaydı bilgisayar oyunları değil kendine özel optimize edilmiş oyunlarını çalıştırırdı.
Neden bu ürün Bilgisayar oyunlarını çalıştırıyor o zaman?
(Bu arada tarafsız olduğumu belirteyeyim konu hakkında.)
Aynen katılıyorum.
Windows yüklenebiliyor hatta, bunu da ekleyeyim. O zaman bu taşınabilir PC gibi bir şey oluyor.

DeeperWeys

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,542
İsim
mustafa öner
Instagram
https://www.instagram.com/deepervlt/
Steam
https://s.team/p/ctbm-pnrc/pttgcgtm
Twitter
DeeperWeys
Discord
deeperweys
abdullah abi daha çıkmayan bir ürün için para israfı terimleri kullanması yanlış olmuş enis kirazoğlu çok iyi bir taşınabilir pc olucağını düşünüyordu ama onun düşünceside yanlış bence işe yarar bir alet düşük çözünürlük olması küçük ekrandada rahatsız etmez diye düşünüyorum.

Gripen

80+ Platinum
En İyi Cevap
7
abdullah abi daha çıkmayan bir ürün için para israfı terimleri kullanması yanlış olmuş enis kirazoğlu çok iyi bir taşınabilir pc olucağını düşünüyordu ama onun düşünceside yanlış bence işe yarar bir alet düşük çözünürlük olması küçük ekrandada rahatsız etmez diye düşünüyorum.
Kendi düşüncesi o. O yüzden ben pek sıkıntı etmiyorum o konuyu. İsteyen istediğini düşünsün beni ilgilendirmez.
Adam düşüncelerini paylaşmış ne güzel.
''Eyvallah'' deyin geçin.

Akiran

80+ Silver
Türkiye'de bu el konsolunun fiyatı çok önemli, eğer 7000 TL bandında çıkar ise yüzüne bakılmaz.

3000-4000 TL bandında çıkar ve birçok kişinin tahmin ettiği gibi yeni nesil oyunları en azından düşük ayarlarda oynatır ise iyi bir satış rakamı yakalar.

Top Bottom