Neler Yeni

Steam den yüklü olan gta 5 i epic games den girme

Malik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Son savaşcı
Arkadaşlar bildiğiniz üzere epic games gta 5 i ücretsiz yaptı bende bilgisayarımı kardeşimle birlikte kullanıyorum kardeşim daha önceden kendi Steam hesabından gta 5 almıştı ve yüklemişti yani PC de gta 5 var şimdi bende epic games den aldım ve bana tekrar gta 5 i yükletiyor bende PC ye iki tane gta 5 yüklemek istemiyorum yapabileceğim bir şey varmı

eger daha önce epic games den yükleseydin ve steam dan alsaydın olurdu ama tam tersi yani olmaz

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez

Malik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Son savaşcı
eger daha önce epic games den yükleseydin ve steam dan alsaydın olurdu ama tam tersi yani olmaz

belki steam dosyalarındaki gta5 i alıp epic games in kütüphane dosyalarına yapıştırırsan olabilir ama steam dll leri sorun çıkarta bilir
Mesaj otomatik birleştirildi:

Fakat sürüm farkı var. Epic premium sürüm verdi.

Sebep ?

steamda daha önceden yükledigin bir orjinal bir oyun varsa alt tarafta dosya seç var ona tıklayıp gta 5 in dosyasını seçersen oyun direk gelir

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez
belki steam dosyalarındaki gta5 i alıp epic games in kütüphane dosyalarına yapıştırırsan olabilir ama steam dll leri sorun çıkarta bilir
Tam tersi senaryoda epic'in sorun çıkarmayacağını nerden biliyorsun. Steam gta standart iken epic de premium. En basiti burdan patlıyor.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Fakat sürüm farkı var. Epic premium sürüm verdi.

Sebep ?
Farklı dosyaları epic games'in kendisi yükleyecek.
Sadece Steam'in güvenlik sistemi sorun çıkalabilir.

Dahası  
Reaksiyon skoru
129
İsim
Emre Balyenez

steamda daha önceden yükledigin bir orjinal bir oyun varsa alt tarafta dosya seç var ona tıklayıp gta 5 in dosyasını seçersen oyun direk gelir
Dostum dosya konumuna gitmekten bahsediyorsun, ben bunu biliyorum. Sen benim dediğimi anlayabiliyor musun.

Farklı dosyaları epic games'in kendisi yükleyecek.
Sadece Steam'in güvenlik sistemi sorun çıkalabilir.
Var mı resmi açıklama ?

ben %100 olacak diye bir şey demedimki olabilme ihtimali var dedim
"eger daha önce epic games den yükleseydin ve steam dan alsaydın olurdu ama tam tersi yani olmaz" bunu söylüyorsan kesinlik bildiriyorsun demektir.

Malik

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
18
İsim
Son savaşcı
Dostum dosya konumuna gitmekten bahsediyorsun, ben bunu biliyorum. Sen benim dediğimi anlayabiliyor musun.

Var mı resmi açıklama ?

"eger daha önce epic games den yükleseydin ve steam dan alsaydın olurdu ama tam tersi yani olmaz" bunu söylüyorsan kesinlik bildiriyorsun demektir.

tamam kardeş sen haklısın özür dilerim

Top Bottom