Neler Yeni

Steam disk yazma hatası

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Görkem Özdemir
Steamde oyun indirirken veya güncellerken sürekli disk yazma hatası veriyor. Laptopu 4 ay önce aldım daha yeni ve 200 gb boş yerim var neden bu sorun çıkıyor anlamıyorum herhangi bir şey indiremiyorum pls yardım

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
sezer adıgüzel
Steamde oyun indirirken veya güncellerken sürekli disk yazma hatası veriyor. Laptopu 4 ay önce aldım daha yeni ve 200 gb boş yerim var neden bu sorun çıkıyor anlamıyorum herhangi bir şey indiremiyorum pls yardım
İncehesaptan team mp33 256gb m2 ssd almıştım geçen sene. 2 hafta önce bende aynı sorunla karşılaştım sorunu belirtip garantiye yolladım 5 yıl garanti vermişler bide neyse yenisini gönderdiler sağolsunlar. Steamde oyun güncellediğim sırada disk yazma hatası deyip sistemi dondurmuştu. Ben çözemedim sorunu garantisi varsa sizde bence hiç uğraşmayın. Yenisini talep edin.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
Ozan Görkem Özdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
İncehesaptan team mp33 256gb m2 ssd almıştım geçen sene. 2 hafta önce bende aynı sorunla karşılaştım sorunu belirtip garantiye yolladım 5 yıl garanti vermişler bide neyse yenisini gönderdiler sağolsunlar. Steamde oyun güncellediğim sırada disk yazma hatası deyip sistemi dondurmuştu. Ben çözemedim sorunu garantisi varsa sizde bence hiç uğraşmayın. Yenisini talep edin.
laptop güçlü bir laptop bu sorunun çıkması garip geldi bana.

sezer3636

80+ Bronze
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
439
İsim
sezer adıgüzel
laptop güçlü bir laptop bu sorunun çıkması garip geldi bana.
Disk sorunu biraz sistemden bağımsız hocam ya. Dedimya 1 senelik yeni cihaz bozuldu ama 10 yıllık hdd var elimde bide 1tb hala sağlığı %93

Top Bottom