Neler Yeni

Steam hesabı alırken dolandırılsam dava açabilirmiyim?

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
hocam gamesatış diyorki davaya satıcının bilgileri verilir incelenir felan böyle bişey olabilirmi? hesap alım satım yasak zaten
Mesaj otomatik birleştirildi:

veya dava açabilirmi gamesatış sonuç olarak tc ye göre dolandırıcılık yasak ama steame görede alım satım yasak zaten
Gamesatista 192 tane satışım var ve bır kere sattığım LoL hesabı geri alındığı için avukatlarla uğraşmak zorunda kalmıştım riot hesaplarının alım satımı yasak fakat dava da bunu sadece maddi dolandırıcılık olarak gösteriyorlar eğer haklı olduğunuz kanitlayamazsaniz uzarda uzar bana 1.2k lik hesap için aliciyla uzlasip para iadesi yaptmistim

Hakancum

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
14
İsim
Mesut Türkaş
Gamesatista 192 tane satışım var ve bır kere sattığım LoL hesabı geri alındığı için avukatlarla uğraşmak zorunda kalmıştım riot hesaplarının alım satımı yasak fakat dava da bunu sadece maddi dolandırıcılık olarak gösteriyorlar eğer haklı olduğunuz kanitlayamazsaniz uzarda uzar bana 1.2k lik hesap için aliciyla uzlasip para iadesi yaptmistim
peki riot bilgi sağladımı davada hesaba giren ip adresleri felan gibi

yahyabatu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
365
İsim
yahya batu bakaray
peki riot bilgi sağladımı davada hesaba giren ip adresleri felan gibi
Evet riot hesabı bloke etti girilen ip adresleri farklı olduğu için bunu riot yapabiliyor fakat Steam hesaplarında Steam bu kadar yardımcı olmuyor haberiniz olsun
Mesaj otomatik birleştirildi:

Evet riot hesabı bloke etti girilen ip adresleri farklı olduğu için bunu riot yapabiliyor fakat Steam hesaplarında Steam bu kadar yardımcı olmuyor haberiniz olsun
Boşu boşuna sicilinde gözükür eğer uzarsa dava bence hiç gerek yok bulaşma en iyisi ya da paranın hiç olsada sana zarar vermeyeceği düzeyde harca

Top Bottom