Neler Yeni

Steam hesabı çalındı

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
araba
bunumu sorguladın cidden ben 6 senedir kullanıyorum torrent başka sitelerde kullandım ama 1 kere bile hata yaşamadığım site orası hikaeyli oyuna para verip gururmu yapıcam bide. ben istediğimi elde ettim sıkıntı yok para verenler üzülsün.
Mesaj otomatik birleştirildi:

benim attığım şeyemi suç buldun senin yaşın 2000 veya daha üstümü acaba merak ettim kardeşim seni tebrik ederim şimdi artık gidip hikayeli oyunlara para vermeye başla ozaman sen

arkadaş özelden istedi ben attım buyrun ?
Ne bu saldırgan tavrın?
Kim attı diye sordum sadece.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
oğuzhan ege
Son düzenleme:

arisaka

80+ Bronze
yanlış anlama cidden normal bir şekilde sordum

siteyi ben sana atayım banada yorum yazsana özelden bakınca nası bi yorum yapcan merak ettimde.
Siteyi gördüm dostum yani çok virüs bulaşacak bir site gibi durmuyor ama yine de bu siteler dosyaları farklı kaynaklardan ediniyor oradan gelmiş olabilir. Piyasada çok daha köklü ve bilindik siteler var ben onları tercih ediyorum bu güne kadar başım ağrımadı.

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
oğuzhan ege
Siteyi gördüm dostum yani çok virüs bulaşacak bir site gibi durmuyor ama yine de bu siteler dosyaları farklı kaynaklardan ediniyor oradan gelmiş olabilir. Piyasada çok daha köklü ve bilindik siteler var ben onları tercih ediyorum bu güne kadar başım ağrımadı.
valla hocam şöle konuş canımı iste arkadaş gelmiş birde burdan laf ediyor bu sitede sıkıntı yok zaten ona başka bişi bulaşmış arkadaşı zaten diskordan gelen mesajlara tıklayınca hesaplar gidiyor herkes biliyor bunu.

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
valla hocam şöle konuş canımı iste arkadaş gelmiş birde burdan laf ediyor bu sitede sıkıntı yok zaten ona başka bişi bulaşmış arkadaşı zaten diskordan gelen mesajlara tıklayınca hesaplar gidiyor herkes biliyor bunu.
Hocam Sitenin Linkini Birde Ben Alabilir Miyim ?

Apu Mühendisi

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
8,086
İsim
Lydranx
şimdi başımızdan geçen olayı yazayım geçenlerde god of war kırık birşekilde çıkmıştı hatta forumdada konu filan açtılar indirmek için bende bir arkadaştan link istedim adam 6 yıldır o siteyi kullandıgını söyledi bende tamam deyip indirmeye çalıştım virüs filan bulunca direk sildim tarama yapıp çıkan virüsleri karantinaya al yapmışım yanlışlıkla silmeye çalışıyorum olmuyor. herneyse
bugün discord hesabımdan arkadaşlarıma mesaj gitmeye başladı ücretsiz discord nitro linki diye arkadaşlarımdan biri ona tıklamış şuan steam hesabı çalındı ve bende kendi discord hesabımı silmek zorunda kaldım sizce ne yapayım başka yapmam gerekecek bir şey varmı . alta virüs ile alakalı görseli attım yardımcı olursanız sevinirim
Onun Attığı Siteyi Yıllardır Kullanıyorum , Hiç Bir Sıkıntı Yaşamadım
1642325065919.png

Bundan İndirdiyseniz , Bu Reklam

1642325083098.png

Buradan İndirecektiniz

Büyük İhtimalle mediaget falan da kurdunuz , geçmiş olsun.
Keşke Araştırıp İndirseydiniz , İndirmeyi bilmeyip Virüs Virüs Eğğğ Diyorsunuz Sonra.

O Siteyi Bende Kullanıyorum , Arkadaş yanlış bir şey indirdi büyük ihtimalle.

Top Bottom