Neler Yeni

Steam hesabı çalındı

BurakAkgn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Burak Akgün
şimdi başımızdan geçen olayı yazayım geçenlerde god of war kırık birşekilde çıkmıştı hatta forumdada konu filan açtılar indirmek için bende bir arkadaştan link istedim adam 6 yıldır o siteyi kullandıgını söyledi bende tamam deyip indirmeye çalıştım virüs filan bulunca direk sildim tarama yapıp çıkan virüsleri karantinaya al yapmışım yanlışlıkla silmeye çalışıyorum olmuyor. herneyse
bugün discord hesabımdan arkadaşlarıma mesaj gitmeye başladı ücretsiz discord nitro linki diye arkadaşlarımdan biri ona tıklamış şuan steam hesabı çalındı ve bende kendi discord hesabımı silmek zorunda kaldım sizce ne yapayım başka yapmam gerekecek bir şey varmı . alta virüs ile alakalı görseli attım yardımcı olursanız sevinirim

Ekler

• Ekran asd.PNG
    Ekran asd.PNG
    28.4 KB · Hit: 103
  • Ekran as.PNG
    Ekran as.PNG
    15.3 KB · Hit: 119

stereohearts

80+ Gold
En İyi Cevap
3
Dahası  
Reaksiyon skoru
14,904
İsim
Enes
Instagram
@stereocrypex
Steam
✪SoloTürk
Twitter
rulerkoala
Discord
stereohearts#1401
Kaspersky antivirüs indirin, tam tarama yapın.

unknownuser

80+ Bronze
En İyi Cevap
4
şimdi başımızdan geçen olayı yazayım geçenlerde god of war kırık birşekilde çıkmıştı hatta forumdada konu filan açtılar indirmek için bende bir arkadaştan link istedim adam 6 yıldır o siteyi kullandıgını söyledi bende tamam deyip indirmeye çalıştım virüs filan bulunca direk sildim tarama yapıp çıkan virüsleri karantinaya al yapmışım yanlışlıkla silmeye çalışıyorum olmuyor. herneyse
bugün discord hesabımdan arkadaşlarıma mesaj gitmeye başladı ücretsiz discord nitro linki diye arkadaşlarımdan biri ona tıklamış şuan steam hesabı çalındı ve bende kendi discord hesabımı silmek zorunda kaldım sizce ne yapayım başka yapmam gerekecek bir şey varmı . alta virüs ile alakalı görseli attım yardımcı olursanız sevinirim
Format atıp bilgisayarınızı temizleyin, eğer format atmak istemiyorsanız malwarebytes'ın ücretsiz deneme sürümü ile virüs olmadığından emin olun. Steam hesabınızı geri almak için https://store.steampowered.com/ üzerinden bir destek talebi oluşturun ve talep içerisinde ki istenen verileri doğru doldurduğunuzdan emin olun. Bir kaç saat maksimum 1 iş günü içerisinde geri cevap alırsınız.

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
araba
kim verdi sana siteyi forumdan?

Kovalentt

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Utku Sesli
direk format atın sonra bir flashla boot menüsünden tekrar win10(yada 11) kurunuz

BurakAkgn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Burak Akgün
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

arisaka

80+ Bronze
Siteyi özelden atar mısın bakayım.

EFEMERTMİRAÇ

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
410
İsim
efemertmiraç
Onla alakası yoktur ama ben de yazdım site ismini niye ordan indirmediniz illa link mi olacak

Araba

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,025
İsim
araba
bir kez o site 6 yıl önce kurulmamış 5. yılına yeni girmiş .
@oğuzhan18 nasıl 6 yıldır kullanıyosun

BurakAkgn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
151
İsim
Burak Akgün
Siteyi özelden atar mısın bakayım.
hocam atacaktım fakat 110 saniye bekleme var atıcagım birazdan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Format atıp bilgisayarınızı temizleyin, eğer format atmak istemiyorsanız malwarebytes'ın ücretsiz deneme sürümü ile virüs olmadığından emin olun. Steam hesabınızı geri almak için https://store.steampowered.com/ üzerinden bir destek talebi oluşturun ve talep içerisinde ki istenen verileri doğru doldurduğunuzdan emin olun. Bir kaç saat maksimum 1 iş günü içerisinde geri cevap alırsınız.
malwarbyts dan tarama yaptım herhangi bir virüs çıkmadı
hızlı taramada yaptım orda da yok tam tarama yapıcam şimdi bakalım

RGB Delisi

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,283
İsim
Anonim-Anonim
hocam atacaktım fakat 110 saniye bekleme var atıcagım birazdan

malwarbyts dan tarama yaptım herhangi bir virüs çıkmadı
Banada atar mısınız. Önlem alalım.
hızlı taramada yaptım orda da yok tam tarama yapıcam şimdi bakalım

oğuzhan18

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,508
İsim
oğuzhan ege
bir kez o site 6 yıl önce kurulmamış 5. yılına yeni girmiş .
@oğuzhan18 nasıl 6 yıldır kullanıyosun
bunumu sorguladın cidden ben 6 senedir kullanıyorum torrent başka sitelerde kullandım ama 1 kere bile hata yaşamadığım site orası hikaeyli oyuna para verip gururmu yapıcam bide. ben istediğimi elde ettim sıkıntı yok para verenler üzülsün.

benim attığım şeyemi suç buldun senin yaşın 2000 veya daha üstümü acaba merak ettim kardeşim seni tebrik ederim şimdi artık gidip hikayeli oyunlara para vermeye başla ozaman sen

kim verdi sana siteyi forumdan?
arkadaş özelden istedi ben attım buyrun ?

Son düzenleme:
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
922,261
Üyeler
143,113
Son üye
hebelemen
Top Bottom