Neler Yeni

Steam hesabım çalındı email değiştirilmiş

Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Atahan
Arkadaşlar bir talihsizlik sonucu

Facebook
Twitter
Spotify
Discord
Epic games
Steam
Amazon

Tüm hesaplarım çalındı.
Hepsini kurtardım.
Ancak bir tek steam kaldı. Nasıl oldu anlamıyorum.

Mail adresimi değiştirmişler. Normalde steam guards kodu geliyordu. Ve telefon nuamrasi eklemişler. Adamlara yazıyorum otomatik cevaplar geliyor gibi

Çok bişey satın almamıştım. Ama 2 3 oyun vardı bana satın alımlar ile alakali attıkları mailleri onlara geri attım. kendi hesabımın mailinden istek belirttim. Nekadwr sürede alırım sizce geri verirler mi. Başka türlü bir iletişim kurma yolu var mı tecrübeli olanlardan moral ve destek. Bekliyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
162
İsim
Kemal Tahir Ayaz
Arkadaşlar bir talihsizlik sonucu

Facebook
Twitter
Spotify
Discord
Epic games
Steam
Amazon

Tüm hesaplarım çalındı.
Hepsini kurtardım.
Ancak bir tek steam kaldı. Nasıl oldu anlamıyorum.

Mail adresimi değiştirmişler. Normalde steam guards kodu geliyordu. Ve telefon nuamrasi eklemişler. Adamlara yazıyorum otomatik cevaplar geliyor gibi

Çok bişey satın almamıştım. Ama 2 3 oyun vardı bana satın alımlar ile alakali attıkları mailleri onlara geri attım. kendi hesabımın mailinden istek belirttim. Nekadwr sürede alırım sizce geri verirler mi. Başka türlü bir iletişim kurma yolu var mı tecrübeli olanlardan moral ve destek. Bekliyorum
Benzer bir olayı 2-3 sene evvel yaşadım malesef. Steam guard her şey aktifti hesapta. Cs go oynadım biraz çıktım ertesi gün kardeşim steame girilmiyor diye beni çağırdı baktık ki guard devre dışı bırakılmış e posta değişmiş. Ne bir link ne bir başka bir şey hiçbişeye de tıklamadım sadece cs go oynayıp çıkmıştım. Steam desteğe yazdık ama sonuç alamadık hesabı kilitleyebildik ancak. O gün araştırdım YouTube da bir videonun altına da onlarca yorum gelmiş o gün hesabım çalındı vs diye. Toplu saldırı kurbanı olduk galiba :/ Umarım kurtarabilirsin dostum

Top Bottom