Neler Yeni

Steam Hesabım Çalındı

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
Bugün Steam hesabım çalındı steam guard falan vardı nasıl çalındı anlamadım. Hiç eposta onayı falan istemeden şifrem ve epostam değişti epostaya gelen bildirimden hesabı kilitleye bastım ve desteğe yardımda bulundum. Bakalım bekliyorum umarım bir şey olmaz hesabımda 100'e yakın oyun ve kredi kartı bilgileri vardı korkuyorum bu yüzden.

HSENX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Hüseyin ŞEN
Bugün Steam hesabım çalındı steam guard falan vardı nasıl çalındı anlamadım. Hiç eposta onayı falan istemeden şifrem ve epostam değişti epostaya gelen bildirimden hesabı kilitleye bastım ve desteğe yardımda bulundum. Bakalım bekliyorum umarım bir şey olmaz hesabımda 100'e yakın oyun ve kredi kartı bilgileri vardı korkuyorum bu yüzden.
bu nasıl olabiliyor ki ? benimde steam hesabım 2 korumalı faktor acık hesaba gırmek ısdıgımde maıleme dogrulama koduı atıyor onun dısında hesaba erısım kapalı , şimdi bunu okuyunca bende kartımı sıldım hesaptan yaklaşık 500 oyun var baya saçma bir olay bu :S

Sovereignty

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
693
İsim
Ömer
Umarım sıkıntı çıkmadan hesabını geri alabilirsin.
Mesaj otomatik birleştirildi:

bu nasıl olabiliyor ki ? benimde steam hesabım 2 korumalı faktor acık hesaba gırmek ısdıgımde maıleme dogrulama koduı atıyor onun dısında hesaba erısım kapalıu , şimdi bunu okuyunca bende kartımı sıldım hesaptan yaklaşık 500 oyun var baya saçma bir olay bu :S
Bende şuan kart bilgilerini silmeye gidiyorum :D

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bu nasıl olabiliyor ki ? benimde steam hesabım 2 korumalı faktor acık hesaba gırmek ısdıgımde maıleme dogrulama koduı atıyor onun dısında hesaba erısım kapalıu , şimdi bunu okuyunca bende kartımı sıldım hesaptan yaklaşık 500 oyun var baya saçma bir olay bu :S
Ben de inşallah geri alabilirsem silicem.

Waxen

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,143
İsim
Hüseyin Levent
Facebook
None
Twitter
None
Geçmiş olsun.

xoycg

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
314
İsim
Orhan Kibar
Instagram
@xoycg
Bu olay benimde başıma geldi steam guard felan aktifti bende aynı şekil hesabı kilitleyip desteğe yazdım geri alabildim hesabı.

HSENX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Hüseyin ŞEN
Ben de inşallah geri alabilirsem silicem.
kartı ınternete kapatın hocam acıl olarak banka uygulamasından yada musterı hızmetlerınden

Umarım sıkıntı çıkmadan hesabını geri alabilirsin.

Bende şuan kart bilgilerini silmeye gidiyorum :D
kartı ınternete kapatın hocam acıl olarak banka uygulamasından yada musterı hızmetlerınden

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Geçmiş olsun.
Öyle deme kötü hissettim :D

3 haneli güvenlik kodunu bulabilirler mi ki?

Dahası  
Reaksiyon skoru
189
İsim
Carl Johnson
İnternet kafe de bir abimizin hesabı çalınmıştı bölgenin en değerli hesabı olarak görülüyordu eğer toplu kullanılan bir pocde oturum açtıysanız nedeni bu olabilir. Her neyse mahkemeye başvurdu çok ciddi bir meblada tazminat ödemesi aldı

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
İnternet kafe de bir abimizin hesabı çalınmıştı bölgenin en değerli hesabı olarak görülüyordu eğer toplu kullanılan bir pocde oturum açtıysanız nedeni bu olabilir. Her neyse mahkemeye başvurdu çok ciddi bir meblada tazminat ödemesi aldı
Yok öyle olmadı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
Kart Güvenlik Kodu CVV yi bulur tabıkı keyloger la çaldıysa bılgılerı

bu nasıl olabiliyor ki ? benimde steam hesabım 2 korumalı faktor acık hesaba gırmek ısdıgımde maıleme dogrulama koduı atıyor onun dısında hesaba erısım kapalı , şimdi bunu okuyunca bende kartımı sıldım hesaptan yaklaşık 500 oyun var baya saçma bir olay bu :S
Hesabı kitlediğimi nasıl anlayabilirim?

Tamam kilitlemişim (y)
Sadece beklemek kaldı. Ama beni öldürüyor.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
939,994
Üyeler
147,810
Son üye
enskan16
Top Bottom