Neler Yeni

Steam Hesabım Çalındı

HSENX

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
104
İsim
Hüseyin ŞEN
Hesabı kitlediğimi nasıl anlayabilirim?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tamam kilitlemişim (y)
Sadece beklemek kaldı. Ama beni öldürüyor.
hesap detaylarında Steam Guard e-posta ile korunuyor yazması lazım ordan ayarlıyorsun hocam

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
benim geçen yaz ağustos da çalındı rusyadan biri çalmış
e postama gelen bildirimle hesabı kitledim ve 2 gün içinde steam destekle iletişim kurarak geri aldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
benim geçen yaz ağustos da çalındı rusyadan biri çalmış
e postama gelen bildirimle hesabı kitledim ve 2 gün içinde steam destekle iletişim kurarak geri aldım
Aynen IP rusya'yı gösteriyor.

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
steam destek 8 saat içinde cevap vermezse bi tane daha mesaj at

steam destek 8 saat içinde cevap vermezse attığın biletin altına bi tane daha mesaj at

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
steam destek 8 saat içinde cevap vermezse bi tane daha mesaj at

steam destek 8 saat içinde cevap vermezse attığın biletin altına bi tane daha mesaj at
tamam teşekkürler.

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks
Dostum korkma.Aynısı benim de başıma geldi.CS:GO için skin sitesi attılar ben de tuzağa düştüm.Steam ile iletişime geç ve sorununu belirt.Önceden oyun aldığına dair bir belge yolla onlara.Hesabını sana yollayacaklardır.Hesabın gelir gelmez Steam Guardı açmayı unutma.Mail adresinin şifresini de değiştirip çift koruma faktörüne geçirt hemen mailini kaybedersen en büyük sorunu yaşarsın.Bizi haber etmeyi unutma.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
Dostum korkma.Aynısı benim de başıma geldi.CS:GO için skin sitesi attılar ben de tuzağa düştüm.Steam ile iletişime geç ve sorununu belirt.Önceden oyun aldığına dair bir belge yolla onlara.Hesabını sana yollayacaklardır.Hesabın gelir gelmez Steam Guardı açmayı unutma.Mail adresinin şifresini de değiştirip çift koruma faktörüne geçirt hemen mailini kaybedersen en büyük sorunu yaşarsın.Bizi haber etmeyi unutma.
Aynısı oldu benim arkadaşımın hesabı önce çalınmış sonra ondan bana link geldi ben de aynı tuzağa düştüm oradan da benden kardeşimin ve arkadaşlarımın hesaplarına da link gitmiş. Bu nasıl bir zincirleme böyle. Steam'e gönderdim yardım talebini arkadaşım da ben de şu an beklemedeyiz. Hesabı kilitledim. Bakalım bekliyorum. Haber ederim inşallah alabilirsem.

Dahası  
Reaksiyon skoru
56
İsim
Yusuf Kaan Çoşkun
Aldım hesabımı. Çok mutluyum. Hesabı kaybettiğimde beni rahatlatan herkese teşekkürler.

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
ruslardan felan link geliyorsa engelle hemen

Dahası  
Reaksiyon skoru
63
İsim
İsmail Selçuk Çınar
Twitter
ismail_selcuks

Death Mark

80+ Bronze
Her türlü güvenlik aşamalarını etkinleştirin.
Mail adresinize bildirim yollansın.

Top Bottom