Neler Yeni

steam hesabım çalındı

buğra67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
buğra taşdemir
merhabalar perşembe akşamı steam hesabım çalındıbende o gün steam deki hesabınız çalındığında sizden kart bilgilerinizi istiyor ya orada steam kartınızı doğrulayamadı diyor ondan sonra steama mail attım 2 sefer ama bakmadı dün tekrar mail attım ve tel no mu ekledim ama hala bir şey yok sizce hesabımı geri alabilir miyim veya daha ne yapmalıyım

aşşağıya koyduğum ss i steame attım doğru olan değil mi

TİTAN.

80+ Platinum
merhabalar perşembe akşamı steam hesabım çalındıbende o gün steam deki hesabınız çalındığında sizden kart bilgilerinizi istiyor ya orada steam kartınızı doğrulayamadı diyor ondan sonra steama mail attım 2 sefer ama bakmadı dün tekrar mail attım ve tel no mu ekledim ama hala bir şey yok sizce hesabımı geri alabilir miyim veya daha ne yapmalıyım

Fotoğrafı kaldırmanı öneririm

The Semih

80+ Silver

Hocam geçmiş olsun nasıl çaldırdın hesabı onuda paylaşır mısın bilgi için, bizde önlem alalım.

buğra67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
buğra taşdemir
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam geçmiş olsun nasıl çaldırdın hesabı onuda paylaşır mısın bilgi için, bizde önlem alalım.
Bilmiyorum ki nereden girdi hiç mail de gelmedi geçen gta5 e hile indirmeye çalışırken girdi galiba

buğra67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
buğra taşdemir
steam hesabını önceden birinden satın aldıysan ticket açıp geri çekmiş olabilir
Kendi hesabım birinden hesap almadım daha detaylı açıklar mısın tam anlayamadım 2 paralı oyun aldım gta5 ve raft raftin faturasını gönderdim bekliyorum

deno62

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
32
İsim
Deniz
Kendi hesabım birinden hesap almadım daha detaylı açıklar mısın tam anlayamadım 2 paralı oyun aldım gta5 ve raft raftin faturasını gönderdim bekliyorum
yok tamam o zaman problem yok daha önce item satış üzerinden hesap almıştı arkadaşım birkaç ay sonra satan adam hesabı steam ile iletişime geçip geri kendi mailine çekmişti çalındı diyerek

buğra67

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
65
İsim
buğra taşdemir
yok tamam o zaman problem yok daha önce item satış üzerinden hesap almıştı arkadaşım birkaç ay sonra satan adam hesabı steam ile iletişime geçip geri kendi mailine çekmişti çalındı diyerek
Ok o zaman beklemekten başka çaresi yok galiba ama neden form doldurur Ken Steam kredi kartınızı doğrulayamadi diyo

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
977,995
Üyeler
154,687
Son üye
Turkmasterz
Top Bottom