Neler Yeni

STEAM hesabım kitlendi

M3hmeT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet
merhaba hikayem biraz garip olduğu için anlatma ihtiyacı hissetdim
iki gün önce tosla kullanmaya başladım orda bi kampanya vardı oyunlarda %50 indirim vardı bende 40 tl steam kod aldım (48 tl idi 24 tl ye denk geldi) sonra epin den sms le bi kod geldi steam kodu sandım ğyapıştırdım çalışmadı sonra tosla desteğe yazdım bizim sorunumuz değil epinle konuşun dediler epine yazdım o bakiye iadesi kodu dediler ve işe yaradı 48 tl yi site bakiyesine iade etti sonra tekrar aldım onaylandığında kod yerine kart bilgileri yazmışlardı(sansürleyerek atıyorum) bende 3 saat uğraştıkdan sonra sorgulamadım 40 tl bakiye aldım bi gün sonra bi rozet için oyun kartı almaya çalıştığımda steam hesabı kitlendi kart doğrulaması gerekiyor tarzında bi yazı var (aşağıya ss bırakıcam) neyse şimdi 5000 tllik hesabım kitlendi satın alım yapamıyorum kart benim değil doğrulama yapamıyorum bu doğrulama meselesinin nasıl çözüceğim LÜTFEN YARDIM EDİN!
(şikayet vara fln yazdım epine yazdım ilgili brim mesai dışı yarın yazınız diyor)

Ekler

• epin ss.png
    epin ss.png
    37.4 KB · Hit: 79
  • steam ss.png
    steam ss.png
    102 KB · Hit: 77
Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Haktan Efe Cüra
kanka bunu burda hiçkimse çözemez tek yapman gereken steam desteğe ne yaşadıysan aynen anlatman eğer bi sorun yoksa zaten açarlar

M3hmeT

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
Mehmet
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
kanka bunu burda hiçkimse çözemez tek yapman gereken steam desteğe ne yaşadıysan aynen anlatman eğer bi sorun yoksa zaten açarlar
tamam kanka deniyeceğim inşallah açılır

TÜRK YILDIZLARI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
446
İsim
Mehmet Ataseven
dostum kartına bakıye at kartı doğrula senden çekilen bakiyeleri istenilen kutuya yaz açılır

Top Bottom