Neler Yeni

Steam Envanterim Çalındı. (Sorunu Çözdüm)

htg123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
TALHA GOKDEMİR
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayar
steam inventory helper kullanıyor musun?
benzer olay başıma gelmişti bu eklenti yüzünden
Hiç eklenti kullanmıyorum veya 3. partı sitelere girmedim. Sorun ya Cs oyun içinden bir sızıntı oluyor ya da benim google, microsoft veya telefondan sızıntı olmuştur. Virüste ihtimal ama bilgisayarı temiz kullanıyorum. Crack falan kurmuyorum. 2 farklı bilgisayarda defalarca formattan sonra bile çalıntı oldu. virüsle alakası yok.

Dahası  
Reaksiyon skoru
22
İsim
Rian Abdullah
Hiç eklenti kullanmıyorum veya 3. partı sitelere girmedim. Sorun ya Cs oyun içinden bir sızıntı oluyor ya da benim google, microsoft veya telefondan sızıntı olmuştur. Virüste ihtimal ama bilgisayarı temiz kullanıyorum. Crack falan kurmuyorum. 2 farklı bilgisayarda defalarca formattan sonra bile çalıntı oldu. virüsle alakası yok.
valla başka neyden olabilir bilemedim umarım sorunun çözülür

GlHarry

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
100
İsim
Erdem BELER
hocam, bir ihtimal telefonunuzda Steam yükü ve telefonunuza virüs bulaşmış olabilir mi? belki de telefon üzerinden yapıyorlardır.

htg123

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
7
İsim
TALHA GOKDEMİR
İlgilendiği Kategoriler
Oyun Bilgisayar
hocam, bir ihtimal telefonunuzda Steam yükü ve telefonunuza virüs bulaşmış olabilir mi? belki de telefon üzerinden yapıyorlardır.
Hocam dediğiniz gibi telefondan olmuş. Akşama doğru telefonda ınstagramda 1000 kişi takip edilmiş kendiliğinden. aynı anda da telegramda 40 50 tane gruba girilmiş. Grubtan çıkıyorum başka bir gruba giriyordu. En son telefonu sıfırladım. Telefonu kurduktan sonra antivirüs uygulamaları ile virüs kontrol ettim. şuan virüs yok. Sorunu çözdüm şuanlık. Telefonda antivirüs uygulamarı kullanmıyordum. artık 2 tane uygulama kullanıyorum nolur nolmaz. Allahtan çok büyük zararım olmadı. Banka uygulamarı falanda vardı telefonda. Sadece steam envanterim boşaltılmış. 5 6 dolar zarar oldu sadece.

Top Bottom