Neler Yeni

Steam Hesabım ne kadar eder ?

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer
Aktif oynuyorsan neden satıyorsun onu anlamadım?
çünkü artık hepsini oynamıyorum gördüğün üzere ki motor almayıda planlıyorum dediğim gibi hocam güvenirlik açısından problemim yok havuzlu sitedende alışveriş gerçekleştirebiliriz ama senin teklifin ne pek karşılayacağını düşünmüyorum vereceğin teklifin dolar üzerinden satmayı planlıyorum
Mesaj otomatik birleştirildi:

1453 civarı sanırsam 331 dolar
hocam bende baktım ona orası farklı bir mevzu bugünün parasına bakman lazım today price 915 ediyor

Light

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
310
İsim
Arda Yıldırım
915 diyor bende baktım
Alıntıyı görüntüle
315 tüm indirimlerde falan alırsan yada aldığım tutarı gösteriyordur
Bu tutarlara satmanız imkansız maalesef. Lowest pricenin yüzde 20si şanslıysanız yüzde 30una satabilirsiniz belki. Yine de düşündüğünüz sayıyla şansınızı deneyin bi.

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer
Bu tutarlara satmanız imkansız maalesef. Lowest pricenin yüzde 20si şanslıysanız yüzde 30una satabilirsiniz belki. Yine de düşündüğünüz sayıyla şansınızı deneyin bi.
deme hocam o kadar düşük mü gider ben yabancı sitelerde denerim yinede şansımı

ACGG

80+
İstediğin fiyat ne kadar? The bus ve fifa22 dışındaki oyunların hepsi bende varmış bu yüzden çok yukarı çıkamayacağım.

Hesap mena bölgesindeyse yabancı sitede satman çok zor.

Son düzenleme:

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer
İstediğin fiyat ne kadar? The bus ve fifa22 dışındaki oyunların hepsi bende varmış bu yüzden çok yukarı çıkamayacağım.

Hesap mena bölgesindeyse yabancı sitede satman çok zor.
mena ne oluyor türkiye hesabı işte kendi hesabım 7.5 senelik hesap hocam fiyat olarakta bir şey söyleyin uzak yada yakın olduğunuzu konuşalım ben uçuk fiyatlar düşünüyorum ama dediğim gibi yabancılar bile almayabilir 850 dolardan aşağı satmam satılmazsada kendi hesabım oynamış olurum dediğim gibi

ACGG

80+
mena ne oluyor türkiye hesabı işte kendi hesabım 7.5 senelik hesap hocam fiyat olarakta bir şey söyleyin uzak yada yakın olduğunuzu konuşalım ben uçuk fiyatlar düşünüyorum ama dediğim gibi yabancılar bile almayabilir 850 dolardan aşağı satmam satılmazsada kendi hesabım oynamış olurum dediğim gibi
50den yukarıya satman imkansıza yakın hocam. Boşuna uğraşma derim. Bahsettiğin alış-satış sitelerinde mağazam var steamdbde yazan low değerin %20sine satılıyor hesaplar. Elden çıkarmak istiyorsan 800TL son teklifim çünkü sadece fifa 22 için alacağım. Eğer oluyorsa sadece origin(ea play) hesabını alabilirim senden. Steam hesabı sende kalmış olur

SyleeXin

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
52
İsim
Görkem Tezer
50den yukarıya satman imkansıza yakın hocam. Boşuna uğraşma derim. Bahsettiğin alış-satış sitelerinde mağazam var steamdbde yazan low değerin %20sine satılıyor hesaplar. Elden çıkarmak istiyorsan 800TL son teklifim çünkü sadece fifa 22 için alacağım. Eğer oluyorsa sadece origin(ea play) hesabını alabilirim senden. Steam hesabı sende kalmış olur
origine kaç veriyosun

Top Bottom