Neler Yeni

Rehber Steam Koleksiyon Kartı Kasma Rehberi (ArchiSteamFarm)

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Şuan bende doğru çalışıyor mu?
Bu arada güzel rehber.
Doğru çalışıyor. Gördüğüm kadarıyla L4D2 çalışıyor. Yalnız ben hiçbir online oyunda denemedim. (For Honor hariç) O sebeple VAC ban yemezsin gibi bir garanti veremiyorum. Rehberde de bu durumu belirttim.

Siri

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Siri cevaplıyor;
Kütüphaneye baktım da banlanmak istemediğim oyunları kaldırınca kartlı oyun kalmadığını gördüm. Hata da verdi zaten oyun yok diye. 200 oyun arasında kartlı oyun kalmamış. Bildiğiniz ücretsiz kartlı oyunlar var mı?

MR EE

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,198
İsim
Emre
Siri cevaplıyor;
Kütüphaneye baktım da banlanmak istemediğim oyunları kaldırınca kartlı oyun kalmadığını gördüm. Hata da verdi zaten oyun yok diye. 200 oyun arasında kartlı oyun kalmamış. Bildiğiniz ücretsiz kartlı oyunlar var mı?
Maalesef bilmiyorum.

keremclk

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
4
İsim
kerem çolakoğlu
Siri cevaplıyor;
Dostum artık steamde ücretsiz olup kart kazanılan oyun kalmadı veyahutta bedava oyun keylerinden kazandığın oyunlardan da kazanamıyorsun kart.

Sad Frog

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Mert Ali Çelebi
Merhaba.Programı çalıştırdım.Örneğin Don't Starve Together'i oynuyor gösteriyor programda fakat Steamde oynuyor gözükmüyor.Normalmi ?

Top Bottom