Neler Yeni

🔥İndirim Steam Mount & Blade II: Bannerlord Key 150 TL.

mesut3467

80+ Bronze
humble bundle'ı bilirsiniz diye düşünüyorum. O yüzden güvenilirlik açısından açıklama yazmayacağım. Almak isteyen varsa steam key olarak alacaksınız. Şuanda %20 indirimle bile 270 TL.

Son düzenleme:

sa9a

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
227
İsim
Hasan Demir
İlgilendiği Kategoriler
Telefon ve Uygulama Yazılımı
1666979799972.png

birader hiç oynamayacağım oyunları alıyorum sayenizde cyberpunk days gone tamam da bu biraz gereksiz oldu tarih savaş falan hiç sevmem ben ansdghj

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
Alıntıyı görüntüle
birader hiç oynamayacağım oyunları alıyorum sayenizde cyberpunk days gone tamam da bu biraz gereksiz oldu tarih savaş falan hiç sevmem ben ansdghj
dünden beri oyunlara zam geliceğini duyunca 4000 tl harcadım steamde
forza 5 200 tl olmustu oynamam diye almadım 600 tl oldu almayan aklımı

samet5561

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
120
İsim
Samet Sarı
humble bundle'ı bilirsiniz diye düşünüyorum. O yüzden güvenilirlik açısından açıklama yazmayacağım. Almak isteyen varsa steam key olarak alacaksınız. Şuanda %20 indirimle bile 270 TL.

kanka ben bilmiyorumda güvenilir mi site nasıl alıp aktive edeceğim

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
kanka ben bilmiyorumda güvenilir mi site nasıl alıp aktive edeceğim
satın alıcaksın siparişler bölümünde aldığın ürünün keyi gözükecek o keyi kopyalayıp
steamde sol alt köşedeki oyun ekle butonuna tıklayıp ürün etkinleştir seceneğine tıklayacaksın ve gelen keyi oraya yapıştıracaksın bu kadar :)

Halsiz

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,521
İsim
Efe Demir
İlgilendiği Kategoriler
Bende Bilm....
Aynı durumu bende yaşıyorum. Sonunda sıfırı tükettim. Ayın başına kadar sadece indirim paylaşacağım.
Şu zamlar yüzünden faturalarımı ödemedim gittim oyun alıyorum zam gelcek diye site çöktü lan

Dahası  
Reaksiyon skoru
558
İsim
‏‏‏‏‏𝐿 𝐸 𝐺 𝑂 𝐿 𝐴 𝑆
Aynı durumu bende yaşıyorum. Sonunda sıfırı tükettim. Ayın başına kadar sadece indirim paylaşacağı
spiderman remastereda 500 tl verdim burda indirimi görünce iade edip 250 tl key aldım iyi oldu böyle :)
miles morales aldım umarım oda indirime girerde iade edip alırız

mesut3467

80+ Bronze
spiderman remastereda 500 TL verdim burda indirimi görünce iade edip 250 TL key aldım iyi oldu böyle :)
miles morales aldım umarım oda indirime girerde iade edip alırız
Nereden aldın Steam'dense iade et bence. Başka bir yerde 350 TL önsipariş görmüştüm. 350 eder mi emin değilim. Kesin alacaksın zaten diye yazıyorum.

Top Bottom