Neler Yeni

Steam Offline Hesap Güvenilir mi?

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Ramazan
Cyberpunk 2077 PL oynamak istiyorum ama tabii 800TL. Steam offline hesabı aldıktan sonra oyunun indirirken oyunu oynarken vb. herhangi bir bilgi diğer hesap sahiplerine gider mi?

invy

80+ Bronze
Cyberpunk 2077 PL oynamak istiyorum ama tabii 800TL. Steam offline hesabı aldıktan sonra oyunun indirirken oyunu oynarken vb. herhangi bir bilgi diğer hesap sahiplerine gider mi?
ben kaç tane oyun bitirdim öyle yaklaşık 7.5 saat detroit oynadım biri oyuna bağlandı alt f4 ü çektiğim an gitti sonra çevrımdışına aldım 1 kişi bile bağlanamadı hesap filanda gitmiyor erişemezler onlara zaten sende adamlara bağlanırsın nasıl bir şey oldugunu anlarsın sadece oyunu görebiliyorsun başka hiç bir şey

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
ben kaç tane oyun bitirdim öyle yaklaşık 7.5 saat detroit oynadım biri oyuna bağlandı alt f4 ü çektiğim an gitti sonra çevrımdışına aldım 1 kişi bile bağlanamadı hesap filanda gitmiyor erişemezler onlara zaten sende adamlara bağlanırsın nasıl bir şey oldugunu anlarsın sadece oyunu görebiliyorsun başka hiç bir şey
Mesela diyelim hesaba girdim online kapatmayı unuttum tak diye adamın oyunda olduğu yer mi açılıyor😁😁

invy

80+ Bronze
Mesela diyelim hesaba girdim online kapatmayı unuttum tak diye adamın oyunda olduğu yer mi açılıyor😁😁
aynen öyle oluyor adam mouseyi filan hareket ettiriyor çıkmaya çalışıyor filan

Ben10

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Eray Fındık
hocam bende tam bilmiyorum ama zaten söylüyorlar oyunu indirip offline moda geçiyosun mis gibi hikayeli oyunlarını oynuyorsun bazen fazladan oyunda çıkabiliyor galiba ben öyle biliyorum

Saturn

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
614
İsim
Ramazan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
aynen öyle oluyor adam mouseyi filan hareket ettiriyor çıkmaya çalışıyor filan
oyunu oynadım diyelim save falan var mı ve de steam menüdünde oyunun indirmek için mecbur online olucak bir sıkıntı olur mu?

Klaus

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Klaus
Direkt korsan indir oyna

ImAngryDJ

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,329
İsim
Çağatay
Hiçbir bilgi vs gitmez sorun yaşamazsın. Sadece hesaba girince ayarlarda çevrimiçi oyun isteği mi ne öyle bir ayar var onu kapat yeter.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
920,366
Üyeler
142,726
Son üye
ilgazy
Top Bottom