Neler Yeni

Steam Profil Tasarımı İçin Profesyonel Tasarımcı Arıyorum

Status
Bu konu kilitlenmiştir.

Everstal

80+
Ücreti karşılığında, Steam profilim için tasarım yapabilecek birisi arıyorum. Daha önce Steam tasarım yapan biri olursa daha iyi olur. İletişim bilgilerimi vereceğim yazarsanız.

MctCan

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
556
İsim
Mecit Can Horasan
İlgilendiği Kategoriler
sıcak fırsatlar
okadar seviye nasıl kastın ya

Everstal

80+
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
konuya sadece tasarım yapabilecekler mesaj yazarsa sevinirim. alakasız mesajlarla doldurmayalım konuyu.

K1NGO82

80+ Gold
En İyi Cevap
1

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,484
İsim
Yusuf
Ücreti karşılığında, Steam profilim için tasarım yapabilecek birisi arıyorum. Daha önce Steam tasarım yapan biri olursa daha iyi olur. İletişim bilgilerimi vereceğim yazarsanız.
dm kapalı.

Dahası  
Reaksiyon skoru
3,152
İsim
a l p e r
konuya sadece tasarım yapabilecekler mesaj yazarsa sevinirim. alakasız mesajlarla doldurmayalım konuyu.
Dostum en iyisi milletin profilindeki çizimleri çalmak. Googleda artwork yapan designerlar var onların profiline giriyorsun gifi kaydediyorsun yine tekrar googledan kendi profiline yüklüyorsun. Ayrıietten kullandıkları arkaplanları da satın alıyorsun.

Steamden eklersen yardımcı olurum güzel şeyler var cidden.

Trifact

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,484
İsim
Yusuf
Dostum en iyisi milletin profilindeki çizimleri çalmak. Googleda artwork yapan designerlar var onların profiline giriyorsun gifi kaydediyorsun yine tekrar googledan kendi profiline yüklüyorsun. Ayrıietten kullandıkları arkaplanları da satın alıyorsun.

Steamden eklersen yardımcı olurum güzel şeyler var cidden.

işte bu kısımda telife yakalanırsanız profiliniz banlanmayor direk kalıcı olarak siliniyor. tasarım konusunda özellikle tasarımcıların yaptığı şeyleri çalmayın denk gelirlerse affetmiyorlar. heleki Türkiyeden birine denk gelirseniz telif davasına kadar gidebiliyor. çalma konusunda bu kadar hevesli olmayın hani marketten bankadan birşeyler çalmayla aynı durum.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Top Bottom