Neler Yeni

Steam sepetim nasıl (550 tl)

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı

WhoCares

80+ Gold
Hocam batman serisini epicte alamamıştım indirime girdiği için alayım dedim birde ekip olduğu için o oyunları seçmiştim,önerdiğimiz hikayeli oyun var mı uzun sürecek ?
Mesaj otomatik birleştirildi:

Hocam steam key olarak alıyoruz değilmi ?

Metro serisini oynayıp bitirmiştim gerçekten çok iyi bir seri bundel paketini 50 TL ye almıştım iyikide almışım
witcher serisini seviyorsan kesinlikle al derim türkçe desteğide var hellblade senua watch dogs shooter tarzı seversen ruiner var ilginç baya ryse son of rome var gta tarzi seversen american fugitive var biraz oynadım keyifli :kekw:

En İyi Cevap
3
Hocam batman serisini epicte alamamıştım indirime girdiği için alayım dedim birde ekip olduğu için o oyunları seçmiştim,önerdiğimiz hikayeli oyun var mı uzun sürecek ?

Hocam steam key olarak alıyoruz değilmi ?

Metro serisini oynayıp bitirmiştim gerçekten çok iyi bir seri bundel paketini 50 TL ye almıştım iyikide almışım
Evet steam key

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı

salihuysal

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
180
İsim
Salih Uysal
days gone oynayıp bitirmiş biri olarak, sırf satın aldığım için bitirdim önermiyorum. hikayesi sıkıcı o paraya değmez onun yerine başka bir oyun al, oyun oynamaktan sıkıldığın zaman veya yemek yerken falan seriyi oynamıs birinden izleyebilirsin youtube'da

The Semih

80+ Silver
Eğer kardeşin felan varsa, LEGO oyunlarını öneririm çok sarıyor CO-OP hepsi ve fiyatları 7-20 TL arası zamdan sonra tanesi 300 olcak diyolar.

1688912927511.png

Diğer hikayeli önerdiğim oyun bu

1688913104013.png

Cihangir

80+ Gold
Arkadaşlar steam yaz indirimleri geldi ve bende oyun almak istiyorum sizce bu sepet iyi midir? bu arada hikayeli oyun önerisi olan varsa iyi olur 150tl altında, niye böyle oyunlar seçtim demeyin hem ekiple hemde tek başıma hikayeli,simülasyon oynayabileceğim oyunları seçtim,steam dolar kurunuda güncellicek o yüzden zam gelmeden hangi oyunları almalıyım teşekkürler
mafia trilogy, horizon zero dawn, cod infinity warfare digital legacy editon alırsan modern warfare remastered hediye

Dahası  
Reaksiyon skoru
31
İsim
Buğra Tufan
Bu oyunlara bak. Listemdeki beğendiğim moyunlardan karışık yazıyorum.

Forza Horizon 4
Hellblade: Senua's Sacrifice
Just Cause 3
Left 4 Dead 1- 2
mini ninjas
Mirror's Edge Catalyst
NieR:Automata
Sniper Elite
Sunset Overdrive
Tomb Raider
X-Blades
This War of Mine
Brotato
Caster
ENSLAVED: Odyssey to the West

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,735
İsim
Gtx 1090Tİ
Arkadaşlar steam yaz indirimleri geldi ve bende oyun almak istiyorum sizce bu sepet iyi midir? bu arada hikayeli oyun önerisi olan varsa iyi olur 150tl altında, niye böyle oyunlar seçtim demeyin hem ekiple hemde tek başıma hikayeli,simülasyon oynayabileceğim oyunları seçtim,steam dolar kurunuda güncellicek o yüzden zam gelmeden hangi oyunları almalıyım teşekkürler
tomb raider 2013 olanı da al kanka çok güzel oyun

Eğer kardeşin felan varsa, LEGO oyunlarını öneririm çok sarıyor CO-OP hepsi ve fiyatları 7-20 TL arası zamdan sonra tanesi 300 olcak diyolar.

Alıntıyı görüntüle

Diğer hikayeli önerdiğim oyun bu

Alıntıyı görüntüle
Kanka skywalker sagadan sonra en iyi lego oyunu hangisi?

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,579
İsim
MehmedVII
Bf1 almayı dövüyorlar. Metro oynamayana nükleer bomba atıyorlar.

The Semih

80+ Silver
tomb raider 2013 olanı da al kanka çok güzel oyun

Kanka skywalker sagadan sonra en iyi lego oyunu hangisi?
Kişiden kişiye değişir bence, LOTR hayranı oldugum için star wars dan sonra en iyisi o

Top Bottom