Neler Yeni

Steam sepetim nasıl (550 tl)

The Semih

80+ Silver
1688916295116.png

Village de alabilirsin

En İyi Cevap
3

Marianoly

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Resident evil 2 & VİLLAGE
Devil may cry 5
Final fantasy 2
Dying light 2

kaan.sri

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
134
İsim
Kaan Sarı
Hocam sizce days gone mı yoksa horizon zero down mı

Son düzenleme:
En İyi Cevap
3
Ben bunu hikaye oyunlarına ilk başlama oyunum olarak oynamıştım ve çok ağır gelmişti. Eğer böyle yapacaksanız alın ama oynamayın.
Hocam bu tamamen insandan insana değişen bir durum, daha önce hep fps veya çok hızlı oyunlar oynadıysanız bünye buna alışıyor ve normal hız size yavaş veya sıkıcı geliyor dopaminle alakalı bir durum.

Başı ağır ancak devamı güzel.

yusuftheayay

80+ Bronze
Arkadaşlar steam yaz indirimleri geldi ve bende oyun almak istiyorum sizce bu sepet iyi midir? bu arada hikayeli oyun önerisi olan varsa iyi olur 150tl altında, niye böyle oyunlar seçtim demeyin hem ekiple hemde tek başıma hikayeli,simülasyon oynayabileceğim oyunları seçtim,steam dolar kurunuda güncellicek o yüzden zam gelmeden hangi oyunları almalıyım teşekkürler
Batman the enemy withen da al eksik kalmasın

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,225
İsim
Kaan
Hocam bu tamamen insandan insana değişen bir durum, daha önce hep fps veya çok hızlı oyunlar oynadıysanız bünye buna alışıyor ve normal hız size yavaş veya sıkıcı geliyor dopaminle alakalı bir durum.

Başı ağır ancak devamı güzel.
Aynen genelde zaten fps falan oynardım ondan alışamamış olabilirim bende cp 2077 yükledim o daha iyi geldi.

Ahmet Sevinç

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,259
İsim
Ahmet Sevinç
Arkadaşlar steam yaz indirimleri geldi ve bende oyun almak istiyorum sizce bu sepet iyi midir? bu arada hikayeli oyun önerisi olan varsa iyi olur 150tl altında, niye böyle oyunlar seçtim demeyin hem ekiple hemde tek başıma hikayeli,simülasyon oynayabileceğim oyunları seçtim,steam dolar kurunuda güncellicek o yüzden zam gelmeden hangi oyunları almalıyım teşekkürler
hocam arkahm origins e cold cold heart dlc sinide ekleyin en iyi batman dlc si pişman etmez
ayrıca arkham collection da alın bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

Üstte attığım oyunla birlikte bu 3 oyun hikayesi çok güzeldir, oynarken film gibi izlersin.
hocam gamebilet güvenilir mi

En İyi Cevap
3
hocam arkahm origins e cold cold heart dlc sinide ekleyin en iyi batman dlc si pişman etmez
ayrıca arkham collection da alın bence
Mesaj otomatik birleştirildi:

hocam gamebilet güvenilir mi
Güvenilir dostum ama çok fark yoksa etailden al. Steam key alıyorsun zaten.

Cihangir

80+ Gold
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,088
Üyeler
152,177
Son üye
Syrox2s
Top Bottom