Neler Yeni

Öneri Steam sepetimi daraltmama yardımcı olun

Dušan Tadić

80+ Silver
Sepet 1500₺'yi buldu ama bu kadar para vermem imkansız. Bu oyunlardan bazılarını elemem lazım. Sizce hangi oyunları çıkarmam lazım?
Veya varsa burada olmayan oyun önerilerinizi bekliyorum.

Edit: 1100₺'ye kadar düşürdüm. Sepetin son hali ekte

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_

Fleewsefa

80+
Bu tavsiyeleri istemek bana sanki "benim zevkim yok size göre şekilleniyorum" demek gibi geliyor.

Ensy58

80+ Bronze
İlk fotoğraftaki oyunların çoğu boş onları çıkarabilirsiniz
Far cry serisine 3. oyununu da koyabilirsiniz

gallax420

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
391
İsim
Eray
slay the spire sakın çıkarma gamepassten oynamıştım oyun parasının 10 katı hakkını veriyor
Mesaj otomatik birleştirildi:

kart oyunu sevmeyen bir insana sevdirir o oyun

deep rock galactic arkadaşımla oynuyorum arkadaşınla oynamayacaksan onu çıkar biz 2 kişi oynuyoruz 4 kişiye kadar oynanılıyor 2 kişiyken bile zor oyun haberin olsun

Dušan Tadić

80+ Silver
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

Cihangir

80+ Gold
Sepet 1500₺'yi buldu ama bu kadar para vermem imkansız. Bu oyunlardan bazılarını elemem lazım. Sizce hangi oyunları çıkarmam lazım?
ilk 2 yi komple sil ordan sadece metro kalsın ve 3. sepeti al

Fabrizio Romano

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
Ali Koçun oğlu musun bu nasıl bir liste? Meybuz doldurmuşsun hep. Days Gone almana gerek yok. Oyun sürekli kendini tekrar ediyor.( Hurda topla, hurdayı alana kadar zombiler gelsin, zombilerden kaçmak için sürekli araç kullan araç hasar görürse tekrar hurda topla hurda toplarken zombi ordusu sınırsız döngü)

Far Cry'ları çıkar. Far Cry kadar boş bir seri yok. Şu gerçek ki oyun tarihinin en ağır abartılan oyunu.

GOW, Horizon ve A Plague Tale sepette kalsın onlara göre şekillendir listeyi.

Che_

80+ Platinum
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
7,666
İsim
MehmedVII
AC Valhalla çıkartın hocam almak isterseniz 2 hafta sonraki Epic indirimlerinde kuponla alırsınız.

Eski AC'ler Steam sürümleri bozuk oynanmıyor ben korsandan sorunsuz oynamıştım. GOW'u da Epicten kuponla alın

Eğer illaki Far Cry alacaksanız 3.oyunu alın aynı anda 2 Far Cry olmaz çok benzerler. FC3 en azından hikayesi en iyi olan

Dušan Tadić

80+ Silver
Ali Koçun oğlu musun bu nasıl bir liste? Meybuz doldurmuşsun hep. Days Gone almana gerek yok. Oyun sürekli kendini tekrar ediyor.( Hurda topla, hurdayı alana kadar zombiler gelsin, zombilerden kaçmak için sürekli araç kullan araç hasar görürse tekrar hurda topla hurda toplarken zombi ordusu sınırsız döngü)

Far Cry'ları çıkar. Far Cry kadar boş bir seri yok. Şu gerçek ki oyun tarihinin en ağır abartılan oyunu.

GOW, Horizon ve A Plague Tale sepette kalsın onlara göre şekillendir listeyi.
Hocam bu meybuzlar iş görmez mi?
Bu oyunlar genelde çok seviliyor?

Dušan Tadić

80+ Silver
AC Valhalla çıkartın hocam almak isterseniz 2 hafta sonraki Epic indirimlerinde kuponla alırsınız.
Epicte ne kadara geliyor?
Eski AC'ler Steam sürümleri bozuk oynanmıyor ben korsandan sorunsuz oynamıştım. GOW'u da Epicten kuponla alın
Çıkardım onları
Eğer illaki Far Cry alacaksanız 3.oyunu alın aynı anda 2 Far Cry olmaz çok benzerler. FC3 en azından hikayesi en iyi olan
Far Cry 3 zaten var. Oyunlar benziyor evet ama sıkmaz diye düşünüyorum. Sevdiğim bir seri çünkü.

Seveceklerini almalısın o zaman. O oyunlar sevilmesinin bir sebebi de ucuz olması. Battlefield 2042 10 TL olsa onu da severler.
GoW durmalı mı sence? Çok iyi oyun biliyorum ama oynanış süresine göre bir tık pahalı.

Son düzenleme:
  • Beğen
Reaksiyonlar: Che_
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

• B1L0
    Hayırlı forumlar

Forum istatistikleri

Konular
998,780
Üyeler