Neler Yeni

Steam Yaz İndirimi oyun önerilerinizi bekliyorum.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
Herkese merhaba arkadaşlar. Hazır yaz indirimleri gelmişken sepetime bir kaç oyun ekledim. FC24, Middle-earth™: Gölge Paketi ve Battlefield™ 2042. Uzun bir süre böyle indirimde geleceğini düşünmüyorum. Bu yüzden kaçmaz dediğiniz oyun önerilerinizi bekliyorum. FPS oyunlarda online takıntım yok hikaye daha çok hoşuma gidiyor.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Kütüphanem.

Ekler

• 1.png
    1.png
    82.9 KB · Hit: 59

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
Oğuz
Açıkçası Battlefield 2042 çok kötü ama sen bilirsin tabi. Onun dışında sana kalmış bir şey.
Elden Ring
Sekiro
Detroit
Hollow Knight
Uncharted
Ori The Collection paketi
AC serilerinde sevdiğin döneme göre alabilirsin
Tamamen senin zevkine göre

Ö.F.Ö

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,393
İsim
Ömer
İlgilendiği Kategoriler
Fenerbahçe Spor Kulübü
Herkese merhaba arkadaşlar. Hazır yaz indirimleri gelmişken sepetime bir kaç oyun ekledim. FC24, Middle-earth™: Gölge Paketi ve Battlefield™ 2042. Uzun bir süre böyle indirimde geleceğini düşünmüyorum. Bu yüzden kaçmaz dediğiniz oyun önerilerinizi bekliyorum. FPS oyunlarda online takıntım yok hikaye daha çok hoşuma gidiyor.

Kütüphanem.
Steam takıntın yoksa FC 24 ve BF 2042 yi epic indirimlerinde daha ucuza alırsın. Onların dışında oyun önerim şuan fiyatları çok iyi olan Forza Horizon 4, Assetto Corsa, ETS 2 ve Tower Defense türünü seviyorsan Bloons TD 6.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açıkçası Battlefield 2042 çok kötü ama sen bilirsin tabi. Onun dışında sana kalmış bir şey.
Elden Ring
Sekiro
Detroit
Hollow Knight
Uncharted
Hikaye modunda haz alabileceğim başından kalkmak istemeyeceğim bir FPS oyunu arıyorum aslında. Söylediklerinin bir kaçını sepete ekledim. Battlefield 2042 çok uygun fiyat o yüzden ekledim.

Steam takıntın yoksa FC 24 ve BF 2042 yi epic indirimlerinde daha ucuza alırsın. Onların dışında oyun önerim şuan fiyatları çok iyi olan Forza Horizon 4, Assetto Corsa, ETS 2 ve Tower Defense türünü seviyorsan Bloons TD 6.
Steam dışında almak istemiyorum ya :) Forza 5 ve ETS var zaten. Full DLC.

Elden Ring
Sekiro
Detroit
Hollow Knight
Uncharted
Call of Duty hangisini önerirsin ?

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan Filiz
Forza 5 Microsoftta daha fazla indirime girer mi ne dersiniz?

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda
Forza 5 Microsoftta daha fazla indirime girer mi ne dersiniz?
Hiç bir fikrim yok valla dostum. İndirime girmeden almıştım birazda pişman oldum aslında. Direksiyon olduğu halde ETS2 kadar sarmıyor nedense.

charliechaplin

80+ Bronze
Hiç bir fikrim yok valla dostum. İndirime girmeden almıştım birazda pişman oldum aslında. Direksiyon olduğu halde ETS2 kadar sarmıyor nedense.
niye sarmıyor. açık dünya aslında ets2yle karşılaştırılamaz

-.-Hakan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
57
İsim
Hakan Filiz
Anladım. Forza 4 aralıkta kaldırılacağı için indirime girecekmiş. Forza 5 te onunla birlikte iyi indirime girer büyük ihtimal o zaman alırım teşekkürler.

emresanda

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
247
İsim
Emre Şanda

Matt Murdock

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,217
İsim
Oğuz
Call of Duty hangisini önerirsin ?
Hocam yeni serilerde hikaye hem kısa hem de çok değecek bir şey yok. Online için alınabilir sadece. O kadar para vermeye değer mi o da sizin maddi durumunuza bağlı. Çok varsa para değer, şu an en ucuz 20 dolar çünkü.
Online olarak çok oynamayacaksanız gerek yok, onun yerine kaliteli hikaye oyunları daha tatminkar olur.

FPS Hikaye olarak da Metro serisi mükemmel uyabilir sizin tarzınıza.

Top Bottom