Neler Yeni

steam yaz indirimleeri gta 5 kaç tl olur

Forumuye

80+ Bronze
Epic verse bile min bir fiyat oluyor oyun o fiyatı geçmezse kuponun bir anlamı kalmaz zaten hocam
80 üstüne 60TL veriyordu epic öyle 24TL olurdu ama steam diye kalmış aklımda yanlış söyledim ilk mesajda.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Paket olarak alıysanız örn: https://store.steampowered.com/sub/62587
ikisinin fiyatını toplayıp indirim yapıyor yine SATICI.
Öyle değil onun üstüne ekstra bir daha 10tl indirim vardı. Şuan yok indirim dönemleri arada yapıyorlar öyle şeyler 😀

• Beğen
Reaksiyonlar: baid

ijustfaruk

80+ Gold
En İyi Cevap
1
80 üstüne 60TL veriyordu epic öyle 24TL olurdu ama steam diye kalmış aklımda yanlış söyledim ilk mesajda.
O zaman alınırdı ama epic indirim yaparmı bide o var zaten oyunu alacaklar epicten bedavaya aldı steam indirim yaptı diye epic fiyat düşürmez bence

Son düzenleme:

baid

80+ Silver
En İyi Cevap
5
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,391
İsim
berk
Öyle değil onun üstüne ekstra bir daha 10tl indirim vardı. Şuan yok indirim dönemleri arada yapıyorlar öyle şeyler 😀
Attığım linktekini demiyorsanız yine karıştırdınız heralde

sprinkie

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
çağan yurtseven
84Tl olsa bir de 60TL kupon verse 24 liraya mis gibi alınır aslında 😀

Mesaj otomatik birleştirildi:

Yılbaşında epic 60 TL kupon vermişti GTA 5 de 84 tlydi indirimle 24 TL'ye düşmüştü o zaman alacaktım ama alamadım

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
983,447
Üyeler
155,574
Son üye
metinkvgc
Top Bottom