Neler Yeni

🔥İndirim Steam Yaz İndirimleri İçin Oyun Önerileri

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Muhammet Trabzon
Bütçe
300
Arkadaşlar, selamlar. Bildiğiniz gibi iki gün sonra Steam yaz indirimleri başlayacak. 3 kişiyle oynanacak, mümkünse online olmayan, hikâyeli -türü pek fark etmez- oyun önerirseniz çok işimize yarardı. Şimdiden istek listesine atıp, indirim beklerdim.

Bitirdiğimiz Oyunlar:
Şu An Oynadığımız Oyun:
Yarıda Bıraktığımız Oyunlar:
İndirime Girmesini Beklediğimiz Oyunlar:

Not: Yazdığım oyunlara indirim geldikçe, fiyatı ve indirimin son günüyle birlikte güncelleyeceğim gönderiyi.

Son düzenleme:

NespaY

80+ Silver
Arkadaşlar, selamlar. Bildiğiniz gibi 2 gün sonra Steam yaz indirimleri başlayacak. 3 kişiyle oynanacak, mümkünse online olmayan, hikâyeli -türü pek fark etmez- oyun önerirseniz çok işimize yarardı. Şimdiden istek listesine atıp, indirim beklerdim.

Bitirdiğimiz Oyunlar:
  • The Forest
  • Left 4 Dead 2
  • Serious Sam Serisi
Şu An Oynadığımız Oyun:
  • Borderlands 2
Yarıda Bıraktığımız Oyunlar:
  • Devour
  • Don't Starve Together
İndirime Girmesini Beklediğimiz Oyunlar:
  • Sea of Thieves
  • (Siz önerdikçe güncellenecek...)
Raft, Valheim, Green Hell.

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Garry's Mod olabilir. Belirli oyun modları var onlarla oynayabilirsiniz veya biraz uğraşarak biraz da hayal gücü ile atölyeden mod bulup yükleyip kendi oyununuzu kurabilirsiniz.

Dying Light var beraber zombi dövmelik oyun.

Son düzenleme:

Liara

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Black Ops 3. Özellikle zombi modunu CO-OP olarak oynarken çok keyifli anlar yaşayabilirsiniz, ek olarak atölye desteğinin olması da bonus nokta.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Muhammet Trabzon
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şu an %50 indirimdeymiş. Apex tarzı online oyun mu bu? Yoksa, Serious Sam tarzı; arkadaşlarınla bir haritaya girip hikâyeyi tamamlamaya çalışacağın oyun mu?

Raft, Valheim, Green Hell.
Green Hell'i listeme ekledim. Bu oyunu 3 kişiyle oynayabiliriz değil mi?
Valheim'i almıştım ama oynamamıştım. Onu da, arkadaşlarla oynayabiliyorsak listeme ekleyeyim.
Raft, %15 indirimle 26₺'ye düşmüş. Bunu da listeme ekliyorum.

Öneriler için çok teşekkür ederim. İndirimler başlayınca arkadaşlara atayım, birkaçını alırız.

Garry's Mod olabilir. Belirli oyun modları var onlarla oynayabilirsiniz veya biraz uğraşarak biraz da hayal gücü ile atölyeden mod kurup kendi oyununuzu kurabilirsiniz.

Dying Light var beraber zombi dövmelik oyun.
Garry's Mod oyununu ilk defa duyuyorum. Listeme ekledim, bir inceleyeceğim.

Dying Light oyununu epey evvelden almıştım aslında ama o 2 kişiyle oynanıyor diye biliyorum. Sanırım, 3 kişi olarak oynanmıyordu. 3 kişiyle oynanıyorsa, arkadaşlara atayım. Epey sağlam indirime girmiş. 23₺ şu an.

Black Ops 3. Özellikle zombi modunu CO-OP olarak oynarken çok keyifli anlar yaşayabilirsiniz, ek olarak atölye desteğinin olması da bonus nokta.
Şu oyundan mı bahsediyorsunuz? Call of Duty serisini bitirdim ama zombi modunu hiç duymamıştım.

https://store.steampowered.com/app/311210/Call_of_Duty_Black_Ops_III/

The Last Dragonborn

80+ Titanium
En İyi Cevap
18
Şu an %50 indirimdeymiş. Apex tarzı online oyun mu bu? Yoksa, Serious Sam tarzı; arkadaşlarınla bir haritaya girip hikâyeyi tamamlamaya çalışacağın oyun mu?

Green Hell'i listeme ekledim. Bu oyunu 3 kişiyle oynayabiliriz değil mi?
Valheim'i almıştım ama oynamamıştım. Onu da, arkadaşlarla oynayabiliyorsak listeme ekleyeyim.
Raft, %15 indirimle 26₺'ye düşmüş. Bunu da listeme ekliyorum.

Öneriler için çok teşekkür ederim. İndirimler başlayınca arkadaşlara atayım, birkaçını alırız.

Garry's Mod oyununu ilk defa duyuyorum. Listeme ekledim, bir inceleyeceğim.

Dying Light oyununu epey evvelden almıştım aslında ama o 2 kişiyle oynanıyor diye biliyorum. Sanırım, 3 kişi olarak oynanmıyordu. 3 kişiyle oynanıyorsa, arkadaşlara atayım. Epey sağlam indirime girmiş. 23₺ şu an.

Şu oyundan mı bahsediyorsunuz? Call of Duty serisini bitirdim ama zombi modunu hiç duymamıştım.

https://store.steampowered.com/app/311210/Call_of_Duty_Black_Ops_III/
maksimum 4 kişi oynayabiliyorsunuz dying light ı

Margot Robbie

80+ Titanium
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
59,242
İsim
Margot Robbie
İlgilendiği Kategoriler
YKS, İskandinav mitolojisi
RDR 2'yi duymuşsundur, onun Online'ı, vahşi batı temalı, Ne Apex, ne de S. Sam tarzı. Yavaş, gerçekçi bir oyun. Hikaye tarafı da aşırı sağlam.

Fevkelade1i

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,051
İsim
Muhammet Trabzon
RDR 2'yi duymuşsundur, onun Online'ı, vahşi batı temalı, Ne Apex, ne de S. Sam tarzı. Yavaş, gerçekçi bir oyun. Hikaye tarafı da aşırı sağlam.
Son bir şey sorayım. Bir ekipte, 3 kişi olabiliyor muyuz? Yanımıza fazladan kişi gelmesin, deyip 3 arkadaşla rahat rahat oynayabilir miyim? Öyle ise, şans verebilirim. Ama takımımıza farklı insanlar da gelecekse, çekilmez oluyor.

Ta kendisi. (y) İndirime girerse 67 liraya düşüyor, şans vermenizi öneririm.
İndirimini bekliyorum, teşekkürler. 67₺'ye falan düşerse epey uygun olur. Papara ile alınca da ekstra %10 indirim yapıyor.

Mustafa Zahid

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,194
İsim
Mustafa Zahid Önder
İlgilendiği Kategoriler
Her şeye maydanoz olur.
Instagram