Neler Yeni

Steam yaz indirimleri için son oyun önerisi

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
ben karttan aldım karta mı gelecek karta gelirse de mi alamam 24 saat içinde çünkü indirimler bitmek üzere 21 saat falan kalmış
Eğer kart a iade seçeneği seçtiyseniz evet ve bankalar genellikle iade yi 1 hafta içinde gönderiyor, Epic'te 2-3 hafta sürüyor.

alican mansuroğlu

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
188
İsim
alican mansuroğlu
Eğer kart a iade seçeneği seçtiyseniz evet ve bankalar genellikle iade yi 1 hafta içinde gönderiyor, Epic'te 2-3 hafta sürüyor.
ohoh o zaman hiç iade etmiyom 5 tl fazla veririm daha iyi

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Brotato alarak yaz indirimleri alışverini sonlandırıyorum zamdan son çıkış gününe çok yaklaştık almak istediğiniz bir şeyler varsa bu saaten sonra hiç düşünmeyin.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,522
İsim
ismail
daha kötü bir harcama görmemiştim.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,522
İsim
ismail
Neden? %80 diyeceğin oyunların çoğunu muhtemelen diğer platformlardan almışımdır ben.
Listendeki çoğu oyunun gereksiz harcama olacağını düşünüyorum.Gözüme takılan 2-3 oyun var sanırsam harcamaya değecek.Severek aldıysan fikirlerin bir önemi olmuyor zaten.

berke.

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,176
İsim
Berke
Listendeki çoğu oyunun gereksiz harcama olacağını düşünüyorum.Gözüme takılan 2-3 oyun var sanırsam harcamaya değecek.Severek aldıysan fikirlerin bir önemi olmuyor zaten.
Aslında bu aldıklarımın çoğunu oynamadığım için almak istedim zaten Ubisoft oyunların çoğuna ben Ubisoft Connect üzerinden sahibim Souls oyunları bana çok pahalı geliyor ve oynayabileceğim bir tür olarak gelmiyor maalesef. Ek olarak önerebileceğin bir şeyler varsa bakabilirim.

Top Bottom