Neler Yeni

steam yaz indirimleri keslinlikle almalısınız dediğiniz oyunlar

Sleyaser

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
İbrahim Gürel

Suwariba

80+ Silver
dynig ligt car bnde devil my cry olabilir assasins creed serisinden oneriniz vrmı
+uncharted alınır mı?
Ac valhalla aldım gayet güzel ilerliyor, son 3 oyunda farklı mekaniklere geçtiler ya en iyisi valhalla deniyordu. Bende Viking temasını da sevdiğimden değdiğini düşünüyorum. Buglar çok az rahatsız edebilir birde beni 1 kere öldükten sonra oyundan attı. Far cry 3 te de aynı sorunu yaşamıştım ama :) Ubisoft genel olarak sıkıntılı galiba bu konularda

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Kaan
Days gone
Horizon zero dawn
Kingdom my deliverance
Nier automata
Neon white olabilir.
2 kişi alırsanız biped bence güzel bir bulmaca oyunu.
Risk of rain 2
Batman collection
Brotato
bannerlord
Final Fantasy XV

Ori: The Collection

EsdeathSama

80+ Bronze
1688233460155.png

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Kaan
Ac valhalla aldım gayet güzel ilerliyor, son 3 oyunda farklı mekaniklere geçtiler ya en iyisi valhalla deniyordu. Bende Viking temasını da sevdiğimden değdiğini düşünüyorum. Buglar çok az rahatsız edebilir birde beni 1 kere öldükten sonra oyundan attı. Far cry 3 te de aynı sorunu yaşamıştım ama :) Ubisoft genel olarak sıkıntılı galiba bu konularda
Oyunun sayılı eksiğinden birisi de isminde assasins geçmesi bence viking adam assasins mi olur

Sleyaser

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
İbrahim Gürel
Hocam assassin creed vallhalla alinirmi gameplayini izledim hosuma gitti temasi

Knnmw

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
3,209
İsim
Kaan
:D daha önce ac serisinden bir oyun oynamadığım için hiç batmadı gözüme. Gemiyle baskın yapmak falan çok zevkli ya
Ben onda odyssey oynamaya çalışmıştım ilk yan göreve başladım benim seviyemin üstünde adamlar vardı sildim oyunu.

Top Bottom