Neler Yeni

Steamda oyun satın alırken hata alıyorum

Alomoncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ege Çelikçi
The LEGO Games Bundle almaya çalıştığımda bu hatayı almaktayım ne yapabilirim?
1697880202184.png

Alomoncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ege Çelikçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam desteğe yazabilirsiniz, ilk defa böyle bir sorun yaşayan birini gördüm banınız falan yok değil mi ?
yazdım bekliyorum banımda yok
Mesaj otomatik birleştirildi:

1697882728151.png
böyle bir şey yazıyor ama

Dahası  
Reaksiyon skoru
145
İsim
Mehmet Emin

Alıntıyı görüntüleböyle bir şey yazıyor ama
Hocam hiç görmedim böyle bir yazı anladığım kadarıyla 72 saat sonra indirimlerle beraber alacaksınız desteğede yazdığınıza göre en iyisi 3 gün beklemek ama forumdaki diğer arkadaşlara sormakta fayda var.

ahmetbirs

80+ Bronze

Alıntıyı görüntüleböyle bir şey yazıyor ama
satın alımın sırasında problem oldugundan ve odeme adımında kaldıgından steam sana indirimler bitse dahi o ürünleri indirimli fiyattan alma opsiyonu sunuyor 72 saat boyunca 72 saat sonra oyunun indirim tarihi biterse o fiyatta alamayacaksın anlamın geliyor bu sakın 72 saat sonra alım işleminin gercekleşecegını dusunme alfıgın ılk hataya gelirsek buna benzer bir hata aldım bu bi guvenlık yontemı sanırsam ilk defa olduysa satın alımını acacaklar fakat cok hediye atma cakma kredi kartı falan kullanıyor yada deniyorsan daha sonraları ciddi problem olabılır hesabın ıcın

Alomoncy

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
86
İsim
Ege Çelikçi
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
satın alımın sırasında problem oldugundan ve odeme adımında kaldıgından steam sana indirimler bitse dahi o ürünleri indirimli fiyattan alma opsiyonu sunuyor 72 saat boyunca 72 saat sonra oyunun indirim tarihi biterse o fiyatta alamayacaksın anlamın geliyor bu sakın 72 saat sonra alım işleminin gercekleşecegını dusunme alfıgın ılk hataya gelirsek buna benzer bir hata aldım bu bi guvenlık yontemı sanırsam ilk defa olduysa satın alımını acacaklar fakat cok hediye atma cakma kredi kartı falan kullanıyor yada deniyorsan daha sonraları ciddi problem olabılır hesabın ıcın
steam cüzdanımdan kullanıyorum çakma kredi kartçı değilim.

çalıntı pardon.

ahmetbirs

80+ Bronze

çalıntı pardon.
bende bu tarz işlere hiç girmedim ama bende bu tarz hata aldım bir nevi güvenlik önlemi destek hesabını kontrol edecek ondan sonra satın almanı acar

Aynı sonunun hediye atarken vardı adamlar bakmıyor bile. pazar parası ilea tılmıyor ama real yüklenen para ile atılıyorhahah.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
906,799
Üyeler
140,699
Son üye
pilotkalem1
Top Bottom