Neler Yeni

Steam'de +18 Fotoğraflara Nasıl Blur Yapılır?

oaK´

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
4,454
İsim
Olcay akbulut
Evet göndermeden önce topluluk paylaşımlarından, (Kan, cinsel içerik vb.) konuları blurla özelliği hep açık. Normalde artık paylaştığım oyunlara göre sslerim blurlu gözükmesi lazım, en azından sakıncalı olanlar. Başka profillerde 'x' oyununda bile normal oturan adamı yada kadını blurlayabiliyorken ekran görüntüleri kısmında göstermeden önce, benim baya açık cinsel içerikli paylaşımı blurlamıyor ve apaçık ortada kalıyor. Biraz garibime gitmesinin sebebi bu aslında (y)

Çok de şey yapmamak lazım demek ki öyle görmek istiyolar o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2o.O2

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Evet göndermeden önce topluluk paylaşımlarından, (Kan, cinsel içerik vb.) konuları blurla özelliği hep açık. Normalde artık paylaştığım oyunlara göre sslerim blurlu gözükmesi lazım, en azından sakıncalı olanlar. Başka profillerde 'x' oyununda bile normal oturan adamı yada kadını blurlayabiliyorken ekran görüntüleri kısmında göstermeden önce, benim baya açık cinsel içerikli paylaşımı blurlamıyor ve apaçık ortada kalıyor. Biraz garibime gitmesinin sebebi bu aslında (y)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Aslında sadece hesapta değil öyle apaçık ortada durması da bir tık kötü de. Tabi diyebilirsiniz o zaman paylaşmayın derdiniz kalmasın diye de konu o değil. Sohbet yeri olmadığı için sadece yardım isteyebiliyorum :)
Belki yanlış biliyor olabilirim ama
kısmından yapılan tercihlerle kendin başka profilleri sansürleyebiliyorsun. Belki de diğer profillerde de sansürsüz bir şekilde duruyordur ve yalnızca kişisel yapılan tercihlerle profile girenler görmemeyi seçebiliyordur. Kendi profilini de kendin paylaştığın için sansürlemiyordur. Yalnızca tahmin, konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim. Profile sansür özelliği açık başka bir hesaptan bakarak kontrol ettin mi?

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
Belki yanlış biliyor olabilirim ama
kısmından yapılan tercihlerle kendin başka profilleri sansürleyebiliyorsun. Belki de diğer profillerde de sansürsüz bir şekilde duruyordur ve yalnızca kişisel yapılan tercihlerle profile girenler görmemeyi seçebiliyordur. Kendi profilini de kendin paylaştığın için sansürlemiyordur. Yalnızca tahmin, konu hakkında fazla bilgi sahibi değilim. Profile sansür özelliği açık başka bir hesaptan bakarak kontrol ettin mi?
Evet evet başta onu kastetmiştim fakat ben anlatamamışım kusura bakmayın. Her şeyi gizli blurlu ve bütün özellikleri açık başka bir hesaptan da denedim yok yine de açık gözüküyor ssler. Ama başka bir profildeki kişinin bazı ekran görüntüleri blurlu gözüküyor. :cry:

Newkan

80+ Bronze
Yorumlara baktım da yeminle abaza yuvası gibi biraz efendi olun la.

ArdaM

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,733
İsim
Arda Memiş
Instagram
@ardamemis_
Steam
https://steamcommunity.com/id/ArdaMemis/
Twitter
ardamemis_
Discord
Arda#0014
Evet evet başta onu kastetmiştim fakat ben anlatamamışım kusura bakmayın. Her şeyi gizli blurlu ve bütün özellikleri açık başka bir hesaptan da denedim yok yine de açık gözüküyor ssler. Ama başka bir profildeki kişinin bazı ekran görüntüleri blurlu gözüküyor. :cry:
Anladım, o zaman bilmiyorum ama yabancı kaynaklarda bir araştırayım

Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
İlkim Soylu
Anladım, o zaman bilmiyorum ama yabancı kaynaklarda bir araştırayım
Çok teşekkür ederim desteğiniz ve emeğiniz için :)
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bu arada buraya ss atılıyor mu blurlu bir şekilde hiç bilmiyorum. En azından örnek olsun diye göstermek istiyorum da yada konu başına eklersem süper olur :)

Son düzenleme:
Top Bottom