Neler Yeni

Steam'de sinir bozucu sorunlar yaşıyorum.

cr4ck

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Doğukan
Yıllardır steam kullanıyorum ilk defa başıma geldi ve çözümü hiçbir yerde bulamadım. Yaşadığım sorun oyun indirirken download hızını limitleyememek, bu durum nadiren düzeliyor ama sonra tekrar aynı şekilde devam ediyor. İkinci bir sorun bazı oyunları oynadıktan sonra steam arkadaş listem açılmıyor. Oyun-içi arayüzden girebiliyorum fakat oyundan çıktığım zaman arkadaş listesine steam'i yeniden başlatana kadar erişim sağlayamıyorum. Son çare steam'i silip tekrar yükleyeceğim ama çok fazla yüklü oyun var. Steam oyunların yerini tespit etmede bir sorun yaşatır mı? Bilgisi olan yardımcı olursa sevinirim.

Son düzenleme:

Enivici Vokke

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,981
İsim
Abdullah Aydoğdu
Arkadaş listesi sorunu yaklaşık 1-2 haftadır bende de var. Steami kapatıp açmadan düzelmiyor. Sadece oyundayken shift-tab yapınca arkadaş listesine girebiliyorum..

Kangalll

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
254
İsim
Kangal Kangaoğlu
Arkadaş listesi açılmama sorunu 1 haftadan uzun süredir bende de var, steam kapatıp açınca düzeliyor ama sonra yine aynı şekil olabiliyor.

Sellier

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
853
İsim
Deniz
Bende de şöyle bir problem var, steam exe'ine basıyorum 2-3 dakika sonra açılıyor, hiçbir update vs. bir şey de yapmıyor.

Top Bottom