Neler Yeni

Steam'den aldığım oyunun dlc sini Epic Games'ten alsam çalışır mı

DarkEnd

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
3
İsim
Ahmet Can Menekşe
Bütçe
5
Dead by Daylight oyunu benim steam hesabımda da epic games hesabımda da mevcut bu iki platformdan aynı hesapta oyun oynayabilir miyim? Bide epic ten dlc alsam steamde de çalışır mı ? Şimdiden teşekkür ederim.

-Mehmet-

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,803
İsim
Mehmet Aslan
Dead by Daylight oyunu benim steam hesabımda da epic games hesabımda da mevcut bu iki platformdan aynı hesapta oyun oynayabilir miyim? Bide epic ten dlc alsam steamde de çalışır mı ? Şimdiden teşekkür ederim.
hayır

Dahası  
Reaksiyon skoru
83
İsim
Cahit Emin
Hayır

Dahası  
Reaksiyon skoru
588
İsim
Yunus
Biz küçük iken golf dondurma alırdık bakkaldan. O bakkal kapanınca diğer bakkala giderdik ve nereden aldıysanız oraya gidin derdi. Ertesi gün aldığımız yere gidince o da aynısını derdi. Buna müteakip para biriktirip tüm bedava çubukları bir araya getirir dondurma alır art arda bedavaları götürür topluca alırdık adam sinir krizi yaşardı. Koskoca mazi geldi gözümün önüne sayende. Sence bu durum mantıklı mı ddr3 ile ddr5 i aynı kart üzerinde kullanmaya çalışmak gibi olur yani. Kısaca cevap ise "Hayır".

Dahası  
Reaksiyon skoru
21
İsim
Erdem
Biz küçük iken golf dondurma alırdık bakkaldan. O bakkal kapanınca diğer bakkala giderdik ve nereden aldıysanız oraya gidin derdi. Ertesi gün aldığımız yere gidince o da aynısını derdi. Buna müteakip para biriktirip tüm bedava çubukları bir araya getirir dondurma alır art arda bedavaları götürür topluca alırdık adam sinir krizi yaşardı. Koskoca mazi geldi gözümün önüne sayende. Sence bu durum mantıklı mı ddr3 ile ddr5 i aynı kart üzerinde kullanmaya çalışmak gibi olur yani. Kısaca cevap ise
Bu bana birini hatırlattı aaa ben.

Erpol

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
191
İsim
Ertuğrul Bolat
Biz küçük iken golf dondurma alırdık bakkaldan. O bakkal kapanınca diğer bakkala giderdik ve nereden aldıysanız oraya gidin derdi. Ertesi gün aldığımız yere gidince o da aynısını derdi. Buna müteakip para biriktirip tüm bedava çubukları bir araya getirir dondurma alır art arda bedavaları götürür topluca alırdık adam sinir krizi yaşardı. Koskoca mazi geldi gözümün önüne sayende. Sence bu durum mantıklı mı ddr3 ile ddr5 i aynı kart üzerinde kullanmaya çalışmak gibi olur yani. Kısaca cevap ise "Hayır".
adam niye sinir krizi yaşasın,trip atmıştır. Sonuçta bedava çubukları toptancıya verip,yerine yenisini alıyor.

Rotangar

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,063
İsim
Efe
İlgilendiği Kategoriler
Bilgisayara ve yazılıma dair her şey
Instagram
rotangar__
Steam
https://steamcommunity.com/id/Rotangar/
Discord
Rotangar#2224
Olmaz

Top Bottom